Wpis z mikrobloga

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Nie wiesz jak ułożyć dietę i co jeść? Masz dwie lewe ręce i nie potrafisz gotować? Uważasz, że gotowanie zajmuje kilka godzin dziennie? Nie potrafisz trzymać diety? Myślisz, że jedzenie jest drogie i Cię nie stać?

Zrób zapasy i codziennie na tygodniu jedz to samo, ot i cała tajemnica. Prostoty i skuteczności.
Uważasz, że będzie Cię to nudziło i chcesz jeść codziennie co innego? To nie marudź, że to czasochłonne, nie wiesz co jeść i kosztuje swoje.

Koszt całości - lowcarb na 5 dni, poniedziałek-piątek: 80zł (omega 3 nie wliczona w cenę).

Jeżeli chcesz podbić kalorie - dodaj więcej mleka shake'a i oliwy do jajek.
Jeżeli chcesz obciąć kalorie - dodaj mniej mleka do shake'a i zjedz mniej jajek.

Warzywa we własnym zakresie, kto co lubi.

Dziękuję za uwagę.

#mikrokoksy #silownia #dieta
Pobierz shdw - Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Nie wiesz jak ułożyć dietę i co jeść? Masz dw...
źródło: comment_X57Iis84xgkHYt52S3ycy6JyrshTR1B6.jpg
  • 39
@Borntobefit: jasne, to niecałe 18% energii pochodzącej z węgli.
@Mikimoto: ja przeważnie tez, ale czasem warto iść na łatwiznę. Pomaga to miec jedna rzecz z głowy mniej i łatwiej trzymać diete jeżeli masz sporo zajęć.
@Marek_Aureliusz: to na redukcji da się nie być głodnym? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak dorzucisz sporo zielonych warzyw, czy zrobisz IF to jasne, że tak.

@Mikimoto: widzę w dwóch kwestiach: primo, dużo lepiej się wygląda fizycznie, jako, że schodzi sporo wody, secundo mam lepszą koncentracje, nie bywam senny, nie mam fluktuacji energii i samopoczucia.
Lubisz? Ja ostatnie 3-4 dni codziennie po 500g+ i zalało mnie strasznie,
@Marek_Aureliusz: to znaczy nie więcej, nie mniej, że masz dietę która ma mały deficyt kaloryczny, dużą ilość błonnika i białka. Ot i cały sekret ;)
@Mikimoto: tak jak pisałem wyżej, cięzko stwierdzić bo jest to indywidualna rzecz, ale 20-25% kalorii z węgli to dobry poziom na start, z czego skłaniałbym się raczej bardziej ku 20 niż 25.