Wpis z mikrobloga

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Nie wiesz jak ułożyć dietę i co jeść? Masz dwie lewe ręce i nie potrafisz gotować? Uważasz, że gotowanie zajmuje kilka godzin dziennie? Nie potrafisz trzymać diety? Myślisz, że jedzenie jest drogie i Cię nie stać?

Zrób zapasy i codziennie na tygodniu jedz to samo, ot i cała tajemnica. Prostoty i skuteczności.
Uważasz, że będzie Cię to nudziło i chcesz jeść codziennie co innego? To nie marudź, że to czasochłonne, nie wiesz co jeść i kosztuje swoje.

Koszt całości - lowcarb na 5 dni, poniedziałek-piątek: 80zł (omega 3 nie wliczona w cenę).

Jeżeli chcesz podbić kalorie - dodaj więcej mleka shake'a i oliwy do jajek.
Jeżeli chcesz obciąć kalorie - dodaj mniej mleka do shake'a i zjedz mniej jajek.

Warzywa we własnym zakresie, kto co lubi.

Dziękuję za uwagę.

#mikrokoksy #silownia #dieta
Pobierz shdw - Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Nie wiesz jak ułożyć dietę i co jeść? Masz dw...
źródło: comment_X57Iis84xgkHYt52S3ycy6JyrshTR1B6.jpg
  • 39
@blasted: nie planuje kalorii, a wagę docelową. <70kg. Kalorii dlatego nie planuje, że często zdarza mi się albo wejść na vlcd na kilka dni, albo na trochę większą ilość kalorii jak czuje się gorzej. Dodatkowo dużo bardziej teraz manipuluje ilością spalanej niż przyjmowanej energii.
@shdw: Rozumiem. Pytam, bo zobaczyłem u Ciebie 1800kcal, a to trochę mało. Sam jestem na redukcji, obecnie na pułapie 2000 kcal i zastanawiam się na ile mogę zejść max.
@berti: mięso trzeba ugotowac/usmazyc/cokolwiek, a odgrzewane smakuje do dupy. Są kabanosy, close enough. Mięso w duzych ilosciach będzie na weekendowych grillach ( ͡º ͜ʖ͡º)