Wpis z mikrobloga

Ostatnio pytałem, jakie są tanie i dobre marki rowerów, polecono mi: Kands, Raleigh, Lazaro, Unibike, Kross, Northec (polecane przez @wspolrzednebiegunowe @hofier @Emill )

Mam nowe pytanie:

Gdzie w #warszawa da się swobodnie pooglądać i podotykać rowery różnych firm?
Chodzi o to, żeby można było obejrzeć w jednym miejscu kilka różnych rowerów, a Pan sprzedawca nie będzie się upierał, że że firma X jest jedyna słuszna.

#rowery #pytanie #rower #kiciochpyta
  • 15
@Shaybecki: nie da się tak jak mówisz, każdy sprzedaje te rowery, których dystrybutor namówił do sprzedaży, wtedy ma np gównianego drogiego kross'a i kilka innych noname. Chociaż pewnie istnieje jakiś duży salon w hali ze 100 rowerami różnymi, ale w Wawie nie znam gdzie.
Polecam XXXXX. Dziewczyna ma od 3 tygodni i wszystko było jak najbardziej OK


@lukasz_: smiechlem, znakomity wyznacznik do polecenia roweru.... i ten przedział czasowy bezproblemowego użytkowania.....

@Shaybecki: a oglądałeś gt np. avalanche? jeżeli obecny raleigh ma coś wspólnego z tym którego ja kojarzę z połowy lat 90 to ok, przyzwoite rowery.
@kozaqwawa: ale masz jakiś problem z tym, że ktoś ma swoją opinie ?

Napisałem z mojego punktu widzenia - nie jestem specjalistą - że wszystko wygląda na solidnie wykonane, nie było problemów z wysyłką, osprzęt zgadza się z tym co na aukcji itp - wszystko było ok.

Nie pisałem, że rower jest "idealny na lata" bo tego nie wiem. Celowo zaznaczyłem, że ma go dopiero 3 tygodnie bo wiadomo, że ciężko
@ShpxLbh: @michal_misiek: @EugeniuszMotyka: wszystko zależy od tego co znaczy tani... u mnie w pracy są krossy kupione kilka lat temu i walą dzień w dzień po 20-25km dziennie prawie przez cały rok i pomimo, że osprzęt nie robi wrażenia to spisują się idealnie - oczywiście raz do roku są na przeglądzie (amortyzator, smarowanie, linki, itp) ale tego wymaga pracodawca (i bhpowiec) i żaden nigdy nie odmówił posłuszeństwa, żaden nigdy
@lukasz_: poleciłeś markę po 3 tygodniach używania i to nawet nie osobistego.... tak mam z tym problem, taka opinia jest totalnie bezwartościowa, to takie typowe "nie znam się ale się wypowiem" ..... logiki trochę.