Wpis z mikrobloga

@neo_vir: Chyba mnie nie zrozumiałeś. Po prostu pomyślałem o normalnej rodzinie, tylko że z dwiema osobami homo. No i oni, jak każdy rodzic myślą o przyszłości dziecka i o ile dla hetero bycie hetero jest normalne, to dla osoby homo normalne jest bycie homo. Nie chodzi o wychowanie, bo moim zdaniem nie da się wychować na homo/hetero.
@kompocki: w punkt, ale to co napisales wczesniej bylo inaczej nacechowane (wg mnie). Ciekawe czy jest na mirko ktos homo i nie kryje sie z tym bo chetnie poznalbym opinie w tym temacie.
@kinlej: Lepiej, żeby dziecko kisło naście lat w patologii, w domu dziecka, nie? Nie ma znaczenia, że w normalnej, przeciętnie majętnej rodzinie będzie miało dużo lepszy start w życiu i szanse coś osiągnąć (chociażby dzięki pieniądzom na edukacje). Możemy też wierzyć w utopię, że dla wszystkich dzieci z domów dziecka znajdą się rodziny zastępcze. Pozdrawiam tych, którzy myślą, że orientacja jest kwestią wychowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kompocki: A nie mieści Ci się w głowie że homoseksualiści są w stanie zauważyć swoją nienormatywność? To znaczy że jak złamię rękę to będę uważał wszystkich z niepołamanymi rękoma za dziwaków? I będę zawiedziony jak moje dziecko urodzi się ze złamaną ręką.

Głupiś...
lepszy jest dom dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kinlej: trzeba byc niezle jebnietym zeby cos takiego napisac. ide 22 maja na referendum w sprawie legalizacji gejowskich malzenstw. bede glosowal na JAKNAJBARDZIEJ TAK!. dodam ze jestem ojcem i nie jestem gejem. uwazam ze kazdy ma prawo do milosci. a wszystkich katolickich betonow pozdrawiam i przypominam ze zyczycc komus zle to teoche nie po katolicku...