Wpis z mikrobloga

Patrząc na to co od początku we Włoszech wyprawia Tevez to trzeba przyznać, że Juventus nie miał tak dobrego napastnika od czasów Del Piero - Trezeguet. Na początku nie wiedziałem co o nim myśleć, choć patrząc na cenę uważałem, że transfer zaliczyć należy na plus. Teraz już wiadomo, iż wraz z Pirlo, Vidalem, Pogbą, Lichtsteinerem i Barzaglim to transferowy majstersztyk dla klubu. Każdy z tych piłkarzy już kilkukrotnie się zwrócił. Ostatnie lata Juve to prawdziwe mistrzostwo jeżeli chodzi o aspekt wykorzystywania okrojonych finansów.
#juventus #tevez #pilkanozna #pirlo #pogba #vidal #barzagli #lichtsteiner
  • 5
@Pustulka: Jeżeli nie wierzysz to wskaż mi klub, który dokonał na tym polu równie mądrych decyzji. Nie piszę tylko dla tego, że kibicuję, ale fakty mówią za siebie.
Wybudowany nowoczesny stadion, całe zaplecze treningowe i centrum handlowe. Koszt stadionu w przeliczeniu na nasze to niemal 4 razy mniej niż ten w Poznaniu. Wygląd i jakość 40-tys. obiektu są bardzo dobre.
Transfery: Vidal - 10 mln, Pirlo - darmowy, Tevez - 9
@mactrix: Ale ja tylko piszę o okrojonych środkach nie o decyzjach transferowych, które mieli bardzo duże, to że się nie zdecydowali z nich skorzystać to inna sprawa. Poza tym to są transfery aż do 4 lat wstecz, a na pewno Ateltico, Bayern, Arsenal, Chelsea nie spisywało się w nich gorzej.

Wybudowany nowoczesny stadion, całe zaplecze treningowe i centrum handlowe. Koszt stadionu w przeliczeniu na nasze to niemal 4 razy mniej niż