Wpis z mikrobloga

@roots18: dopuszczam i sie nie zgadzam z twoim zdaniem,bardzo daleko mi od jakiegos fanatyzmu czy wielkiej wczuty w to wszystko, ale problem to jedna z lepszych rzeczy jakie wyszly w tamtym roku w polskim rapie jesli nie najlepsza. Jesli wypowiadasz sie na jakis temat musisz byc gotowy na to ze ktos bedzie mial inne zdanie i bedzie chcial to powiedziec
@Jazielony: ja wszystko rozumiem, i zgadzam się z tym że możesz też mieć inne zdanie, ale teksty typu "wyjmij #!$%@? z uszu" potwierdzają to że jesteś mentalnym gimbem i moja teoria że to chłam dla gimbów również się potwierdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ImInLoveWithTheCoco: na początku też byłem sceptyczny wobec tego duetu, ale to sie naprawde wkręca. To jest jedna z tych płyt, które po pierwszym odsluchu nie podchodzi. Oskar ma flow jak waszka g, offbeatuje cały czas. Po jakimś kolejnym odsłuchu kiedy sobie zarzucisz to na słuchawki i wyjdziesz w miasto zaczynasz doceniać ten klimat, zajebiście poskładane wersy, ten uliczny brud, zajebiste storytellingi i w tej konwencji ten offbeat nie jest zajebisty. No
Nie dopuszczasz do swojej świadomości że ktoś może mieć odmienne zdanie niż Twoje?


@roots18: problem w tym że to WY tego nie rozumiecie xD "nie rozumiem fenomenu, rap dla gimbów" hipokryto