Wpis z mikrobloga

@Coster12: To nie jedzie, nie hamuje, a pali wiecej niz jakakolwiek 500, ktora bedzie miala lepsze wyniki. Jezeli komukolwiek to polecasz, to robisz mu wielka krzywde. Takie cbf 500A np zamiata to pod dywan.
@querly: kolego, jedzie wystarczajaco zeby glowe urwalo, identyczne hamulce byly stosowane dalej w FZ6- 98 konnym wiekszym bratem z silnikiem od r6(po malych modyfikacjach), ktore wystarczaly, zeby zatrzymac 200kilogramowa, nie liczac kierowcy maszyne, - w miejscu jedym palcem. Pali mniej od skutera-pamietam trase z kolegami 400 km, spalila mniej niz 4 na sto, przy predkosciach 120-130, tak wiec nie wiem skad ten awers do diversionka, mialem dwa lata, wiem, ze to
@Coster12: Cóż, kiedyś kumpel to kupił, ja w tym czasie miałem cb 500. Cebula wgniatała to w ziemię, nawet w kwestii hamowania. Ale ok, może to akurat taki egzemplarz.

Na pierwsze moto ideał to raczej jakieś 250 z pazurem :-)
wiesz, moze mial ta z jedna tarcza z przodu- do 1997r produkowana chyba. moze to faktyznie za slaba, natomiast ta z dwoma, i dobrymi klockami robi robote. Ale nie przekonamy sie wzajemnie, kazdy ma swoje zdanie i to sie w sumie ceni:)