Wpis z mikrobloga

Bardzo fajny, obiektywny kawałek tekstu dotyczącego całej tej akcji w Knurowie. Pisał go były kibic. Jak widać, są albo byli tam ludzie, którzy jeszcze potrafią myśleć.

Siemasz. Byłem kibicem od roku 1993 do 2012 i zaliczałem wyjazdy, mecze u siebie. Mam w #!$%@? doświadczeń i w #!$%@? widziałem. Psów nigdy bronić nie będę, bo to aparat władzy do terroryzowania społeczeństwa, ale jestem obiektywny i potrafię sam oceniać sytuację według własnej logiki. Masz ogromną rację w swoich komentarzach na temat wydarzeń w Knurowie. Nagrany jest dobrej jakości film, jak debil i jego kumple lecą przez murawę na zadymę i psiarnia interweniuje. Dlaczego strzelali z kul? Bo psów było mniej niż napastników i inaczej nie powstrzymali by chuliganów. Strzelali, bo mieli takie prawo użycia tej broni i taki dostali rozkaz. Czy strzelali dobrze czy źle, tego nie wiadomo, ale wiadomo że gumowa kula w locie zachowuje się różnie i może na dystansie 50m, bo tyle było zmienić trajektorię. Pies może chciał trafić w nogę, a może i w oko, ale trafił w szyję i #!$%@?ł tętnicę. Dla mnie przypadek. Typ się wykrwawił bo innej możliwości nie było, nawet jakby go reanimowało 40 ratowników. Kogo więc za to winić? Czy oby na pewno psa? Ja przestałem kibicować, ponieważ zakłamanie, obłuda i #!$%@? wśród kibiców jest tak wielkie, że miałem tego dosyć. Nie raz widziałem jak moi koledzy #!$%@? cały wagon w drodze na mecz a potem mieli pretensje że prewencja pałuje wszystkich na dworcu. Nie raz widziałem jak moi koledzy okradali stację benzynową a potem były pretensje że nas wyrzucają z autokaru na glebę i trzepią plecaki. I w Knurowie było tak samo. Debil wyrwał sie pierwszy na awanturę i wielkie żale że dostał kulkę. I jeszcze tego dzieciaka podstawiają na zdjęcia żeby pokazać jaka to tragedia i rozpacz. #!$%@? co za TVNowska propaganda!!! #!$%@? imbecyl zamiast spędzać majówke z synem, poleciał z ziomalami zrobić zadymę na marną czwartoligówkę. Żeby to jeszcze zadymę w szczytnym celu robił, ale tu celu żadnego nie było. Pokazać chciał jaki z niego #!$%@? kozak na wiosce. I chyba ślepy był, skoro nie widział, że z boku sektora prewencja stoi i że na 100% będą #!$%@?ć gazem i z kul, bo jest ich mało i nic więcej nie zrobią? Dla mnie ta ogólnointernetowa napinka świadczy tylko o głupocie naszego społeczeństwa i daje obraz jak łatwo można manipulować tymi debilami. Jestem patriotą i kocham Polskę bardzo, ale nasz naród jest najgorszą masą tępego bydła o czym świadczy rząd, media, poparcie dla złodziei i akceptacja dla całego absurdu jaki nas otacza".



#knurow #kibole
  • 27
zakłamanie, obłuda i #!$%@? wśród kibiców jest tak wielkie, że miałem tego dosyć. Nie raz widziałem jak moi koledzy #!$%@? cały wagon w drodze na mecz a potem mieli pretensje że prewencja pałuje wszystkich na dworcu. Nie raz widziałem jak moi koledzy okradali stację benzynową a potem były pretensje że nas wyrzucają z autokaru na glebę i trzepią plecaki.


@Gennwat: taka prawda. Jakby kibole wyplenili taką patologię ze swojego środowiska, to
@to267224: no dla mnie też trochę dziwne. Do tej pory patologia motzno w tych tekstach na FB się ujawniała, że aż polszczyznie się oberwało i dostawało się raka oczu. a tutaj taka ładna, składna i poprawnie gramatyczna wypowiedz ex-kibola co wypowiedział się po 3 latach porzucenia ponad 10ciu lat aktywnego kibolstwa ;) smelly thingie,.