Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam pelikany którzy w urzędzie miasta #poznan uwierzyli w kartkę która była przyczepiona w holu, na której ktoś długopisem napisał adres telefonu i maila i napisał że jak wyślecie skan lub zdjęcie dowodu osobistego i wniosku o dopisanie do listy wyborców to was zapisze do wybranego okręgu. Kartkę nalepił jakiś koleś który wszedł z ulicy po czym wybiegł, ludzie przychodzili, widzieli długą kolejkę, obczajali kartkę i wychodzili ciesząc japy. Teraz ktoś ma wasze wszystkie dane. Kredyty już leco. #bekazpodludzi #wybory #patologiazmiasta
  • 63
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że były osoby które przychodziły, widziały kartkę a mimo to stawały i czekały. Co więcej niektórzy nawet sugerowali innym że to jakieś oszustwo, ale znaczna większość ich nie słuchała i jeszcze drwili że heheh "stój sobie frajerze ja se wyślę fotkę", niektórzy nawet dzwonili do znajomych i się chwalili że oszukali system ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No przecież Poznaniacy w Polsce obok Krakusów uchodzą za odpowiednik Szkotów/Żydów - stereotyp, że są skąpi jak cholera.

A to ciekawostka...


@Argetlam: żadna ciekawostka, raczej wiedza powszechna, kol. @kompocki ma rację
  • Odpowiedz
Ciekawe dlaczego gdy tylko na mirko pojawia się wątek skąpstwa/wad poznaniaków to natychmiast zjawia się @Dutch żeby to potwierdzić.

  • Odpowiedz
@flager: ciekawe dlaczego gdy tylko pojawia się wątek powszechnie znanego skąpstwa poznaniaków, Flager przybywa na białym koniu, żeby negować fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak sobie tylko głośno myślę.

W trosce o Twoje biedne szare komórki śpieszę z wyjaśnieniem - nie lubię Poznania, nie lubię poznaniaków.

Masz jeszcze w zanadrzu jakiś atak personalny, cobym mógł się odnieść, cumplu?
  • Odpowiedz
Panie @Dutch trochę nad interpretujesz mój komentarz, nie broniłem w tym wpisie Poznania.


Masz jeszcze w zanadrzu jakiś atak personalny, cobym mógł się odnieść?

W trosce o Twoje biedne szare komórki oszczędzę Ci wysiłku

Spokojnie, bez nerwów, gdzie tu atak z mojej strony. Proponuję wziąć parę głębokich oddechów na uspokojenie, może napijesz się jakiejś ziołowej herbatki.

nie lubię Poznania, nie lubię poznaniaków.

A można wiedzieć co lub kto spowodował ten stan rzeczy,
  • Odpowiedz
@flager:

Panie @Dutch trochę nad interpretujesz mój komentarz, nie broniłem w tym wpisie Poznania.

Z pewnością. Ciekaw jestem, czy zwróciłeś uwagę, że o skąpstwie poznaniaków tym razem nie pisałem ja, tylko wspomniany kolega. Ale Ty pewnie ciągle tego skąpstwa nie zaobserwowałeś, nie?

Gdyby to była prawda, to chyba bym nie wyrobił ze śmiechu.

A to niby czemu? Bo moim zdanie, gdybym faktycznie tam się urodził, to chyba uwiarygadniałoby mój przekaz i
  • Odpowiedz