Wpis z mikrobloga

Kim jest ten pan?

"mnie co innego uderzało (...) czy ci ludzie nie mają wyobraźni? (...) tu wszystko było na zasadzie płaskiej rzeczywistości, wszystko będzie proste, czyli generalnie będą mniejsze podatki czyli państwo będzie miało mniej pieniędzy ale równocześnie to państwo będzie lepiej rządziło - to jest absurd kompletny"


#debata
Pobierz MacKoz - Kim jest ten pan?
 "mnie co innego uderzało (...) czy ci ludzie nie mają wyo...
źródło: comment_7TzCSNYMFpEc2fl3vXArZjD1nVNfNJ15.jpg
  • 18
@MacKoz: Uciąłeś trochę jego wypowiedź. Nie stwierdził że są to złe pomysły, tylko że każdy kandydat rzucał ogólnikami typu właśnie "niskie podatki, zmiana służby zdrowia" itp, ale nie przedstawiają żadnych konkretów, żadnej dalekosiężnej wizji. Każdy miał pogląd typu "jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej", wymieniają problemy państwa ale nie przedstawiają konkretnych rozwiązań.
@Pavvl0: podkreśliłem ten fragment, który mnie najbardziej przeraził. Owszem, dokładnego planu krok po kroku nie ma nikt, ale myślę że posiadanie ogólnych, a dobrych pomysłów jest lepsze niż konkretny plan opróżniania naszych kieszeni. Na każdym kroku.
@MacKoz: Tyle że każdy kandydat ma ogólne dobre pomysły, przecież nikt nie idzie kandydować na prezydenta z zamiarem zaszkodzenia państwu. Nie liczę się dobre chęci tylko rozwiązania.
@MacKoz: to jest Pan Ekspert, ktory sluzy pomoca dla Tłuszczu i mowi jak ma myslec, bo jeszcze by czasem zrobili to samemu. wychowany i wyksztalcony w dem-ludzie, stad wie, ze obnizanie podatkow to jakas tragedia okrutna.
Ktos tu wypisal ze medioznawstwo, to by sporo tlumaczylo, wtedy moze byc profesorem nie znajac zadnej literatury z doktryn polityczno-prawnych, przez co rzeczywiscie moze nie rozumiec i nazywac cynikami ludzi, ktorzy chca pogonic cynikow
@MacKoz: niestety nie, studiowal prawo w lodzi, nie wiem jak w latach siedemdziesiatych, ale aktualnei na UŁ trzeba zaliczyc doktryny, no ale najwidoczniej debatowac nad ASE na zaliczenie nie musial ( ͡° ͜ʖ ͡°)