Wpis z mikrobloga

283 833 - 34 = 283 799

Kręcenie pod górki. Coraz bardziej mi się to podoba, w szczególności że widzę już progres. A w lesie zajebiście zielono.

Strava

#wykopcanyonclub

===

Ktoś z #rower ma jakiegoś #garmin a z serii edge? Kusi mnie ten sprzęt, ale cena jest bardzo wysoka. Warto?

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz
źródło: comment_5etx5HFS2qfmaLMDYssXioDBWGPDflPH.jpg
  • 9
@Leniwiec1: no właśnie trochę żal, ale z drugiej strony bardzo by mi się przydał. Raczej celowałbym w 510, ale cena skutecznie mnie zniechęca. Strasznie brakuje mi na kierownicy informacji o mojej jeździe
@Leniwiec1: wiem, że nie jest konieczny mi jednak cyferki było nie było sprawiają radość i są niezłym motywatorem. Na ten sezon zakupię chyba licznik + telefon ze Stravą, a w przyszłym się pomyśli.
@jepek: ja też lubię i kupiłem kiedyś garmina, ale nie jest tak naprawdę bardzo potrzebny. Znam trochę osób, które jeżdżą bez żadnych tego typu mierników - trenują i reprezentują naprawdę bardzo wysoki poziom, a są też i tacy co patrzą tylko na cyferki i mają mniej radości z jazdy.

Garminy działają chyba tylko z ANT+ niestety :/ sam szukałem zamiennika, bo zgubiłem opaskę i trochę tego czytałem, ale w końcu udało