Wpis z mikrobloga

Musze przyznać, że mimo słabego poziomu wykopków to Palikot zachował spokój.
Ja osobiście widząc taki poziom darowałbym sobie to całe ama.
Niestety większość tutaj to raczej gimbaza / wczesna licbaza i klepała minusami od tak - bo trzymał dildo, bo zadaje się z gejami i transwestytami itp.

A to jedyny polityk który tak zawzięcie walczył o zwiększenie kwoty wolnej od podatku dochodowego i w sumie jedyny który walczył w sejmie o to co obiecał wyborcom, czyli marihuana, łatwiejsza działalność gospodarcza (firma na próbę) , podatek dochodowy, związki partnerskie, zniesienie religii w szkołach.

P.S.: projekt ustawy o podatku dochodowym był składany przez jego partię 5-6 razy ... tak przez partię "pedałów" "zboczeńców" "przebierańców" czy jak ich tam nazywacie ... żenada

#oswiadczenie #ama
  • 2
@siemankooo: Za co jak za co - ale za sprawę z wibratorem go akurat cenię. Nie wiem czy pamiętasz o co tam poszło. Z tego co ja pamiętam to chodziło o to, że jak PiS rządził to jakiś policjant złapał pijaną studentkę na piciu w miejscu publicznym i wsadził "na dołek". Jak siedziała zamknięta to podsuwał jej do ust wibrator. Studentka zgłosiła się po wszystkim do Palikota aby zadbał o to