Wpis z mikrobloga

Mirki byłem wczoraj w Krowie na deptaku po raz pierwszy. Ogolnie nie polecam, lepsze burgery to już w Burger Kingu dają. Mięso wieprzowo-wołowe z przewagą dużą wieprzowiny. Bez smaku, nie doprawione bardzo płaski smak. Dodatki są, ake też nie smakują giną, tak jak ich smak. Jedyny plus to bułka, która była po prostu okej. Frytki mi nie podeszły, w tym rozmiarze to bardziej opieczony kawałek ziemniaka. Szczerze się zawiodłem, nie polecam. #szczecin #jedzzwykopem #jedzenie #burgery
  • 20
@Sir_Well_Endowed: myślałam że tylko ja czuję,że mięso jest bez smaku. Za mało przypraw. Jest okej,ale bez szału

Chcę zjeść BroBurgers,ale ja muszę usiąść jak człowiek a nie stać i jeść. Dlatego to mnie odrzuca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nerwicaaa: Po pierwsze burgery się tylko soli i pieprzy - jak steki, więc co Ci tam przypraw brakuje? Ważna jest temperatura smażenia burgera i jakość wołowiny a nie przyprawy, a co do BroBurgers to sobie weź do ręki i idź do małpiego gaju na piwo (koło hotelu na dworcowej) to sobie zjesz i się napijesz i będziesz szczęśliwy
@DannyDeVito: Nie znam się Danny! Jednak ja lubię jeść na ostro i sama sól i pieprz mnie nie zadowala. Ja gdybym robiła swojego burgera to byłyby wszystkie przyprawy świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na pewno ostra papryka i bazylia.
@Sir_Well_Endowed: Podzielam opinię. Byłem jakieś dwa miesiące temu i czekałem 45 minut na dwa burgery które wjechały zimne i nie doprawione. Jadłem kilka razy i za każdym razem coś tam było nie tak, więc ogólnie bojówka broburgers no chyba że mamy weekend to wół i krowa na starym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)