Wpis z mikrobloga

@BrewNet: no na przykład, z tego zestawu, który posiadam, chcę skleić coś, co w ogóle będzie grać, na razie gra sam subwoofer, jakiekolwiek podłączenie głośników pod subwoofer skutkuje brakiem dźwięku w głośnikach frontowych
@BrewNet: O, pierwsza wartościowa porada. Czyli prosto mówiąc wyjściami po lewej (amplituner input) idzie wzmocnienie i prąd, a prawymi wyjściami (speakers out) idzie dźwięk?
@Riley: przykro mi, strona 7-8 wyraźnie ukazuje połączenia ze wzmacniaczem

musisz mieć wzmaka, ponieważ wzmak w subie zasila tylko suba

WEJŚCIAMI po lewej wchodzi sygnał ZE wzmacniacza, po to żeby sub na podstawie sygnału stworzył sygnał dla suba

prawe wyjścia to przelotka speakers in -> speakers out, żebyś nie plątała się kolejnymi kablame ze wzmacniacza tylko podłączyła kolumny tutaj, ale to nie jest wyjście wzmocnione przez twojego suba
@BrewNet: Jaki polecasz wzmacniacz w tym przypadku?

Subwoofer ma 90W , głośniki CRS-177-W po 40W 8 Ohm, kolumny LS-V120-W po 100W 6 Ohm.

Im taniej tym lepiej, najlepiej coś w okolicy 100-150 złotych, co się prędko nie spali (choć spodziewam się, że dobry sprzęt jest od ok. 600 zł pewnie).
@Riley: Mam Kenwooda KR-A4060 i waham się czy nie opchnąć. Pilota musiałbym poszukać.

Ciężko mi polecić coś pod twój zestaw bo w życiu nie słyszałem tych kolumn ani suba. Rozważ sprzedaż zestawu i kupno wzmaka + kolumny 2.0

No chyba że wolisz zestaw z subem, to wtedy nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inna rzecz, że nie jestem pewien czy ta przelotka (speaker-out) obcina bas, bo w
@Riley: jakoś pójdzie, ale
1. jest to FIRST, absolutnie najgorszy shit jaki istnieje
2. ma napisane 120W, więc jak ma 20W to będzie dobrze

możesz próbnie podłączyć, ale to naprawdę będzie kiepskie

komp czy co tam masz do FIRSTa, wyjście do speaker input w kenwoodzie, speaker output z kenwooda do kolumn

aha, musisz mieć zasilacz 12V i kawałek krótkiego kabelka do zrobienia pic releated, trzeci pin (który nie jest GND) musi
Pobierz BrewNet - @Riley: jakoś pójdzie, ale 
1. jest to FIRST, absolutnie najgorszy shit ja...
źródło: comment_MMXQlkE0hAaexgtCSVglwO7SHBugiDTU.jpg