Wpis z mikrobloga

@bart606: Z mojego doświadczenia wynika, że od zdjęcia należy odjąć dwa-trzy punkty.
Ja lubię niebieskookie brunetki (blond też ujdzie, ale wolałbym nie) i koniecznie wysokie (1,97m here). Chciałem zobaczyć dlaczego tu się nią jarają i nie widzę żadnego powodu: kilogram gładzi szpachlowej a z jej wpisów i kontrowersji można wywnioskować, że ma pstro w głowie. Jak dla mnie totalna porażka, wstyd byłoby się z nią pokazać w towarzystwie.
@RockM:
widzę, że dysponujesz już tu konkretniejszymi informacjami, przy czym uwzględnianie charakteru też jest nie na miejscu
nie brałem pod uwagę photoshopa i mocnej tapety, lubię taką urodę i jeśli rzeczywiście wygląda, jak na zdjęciu, to 7, jak nie 8 w mojej skali uzyskuje :]
@tony_soprano: Nie zgadłeś. Po prostu nie lubię bylejakości i często dziwię się, że komuś się podoba jakaś dziewczyna, która dla mnie wydaje się totalnie nieatrakcyjna. Poza tym, nie mam byle jakiej dziewczyny i w życiu bym się nie umówił z jakąś poniżej moich oczekiwań, której zdjęcie widziałem w internecie. Lubię ładne kobiety, nie powiem. Najbardziej mnie śmieszy ta tutaj #masturbacja
Masturbowanie się do zdjęcia, no LOL. Ale rozumiem, większość nie ma
@tony_soprano: Sorry, nie do Ciebie.
Ale co do Dżofrid to sądzę, że masz rację. Trochę mi jej żal, ma problem psychiczny. Ogólnie to nie mam szacunku dla takich atencjuszek, takich wyuzdanych kobiet, które potrzebują uwagi wszystkich facetów, żeby poczuć się dowartościowane i atrakcyjnie.
Mam głęboki uraz do takich kobiet (mój ojciec miał romans z taką właśnie, rozwalił całą naszą rodzinę i od tego czasu po prostu jak widzę taką atencyjną #!$%@?ę