Wpis z mikrobloga

@jasiek196: kup takie, najprawilniejsze: http://allegro.pl/skorzane-etui-amazon-kindle-paperwhite-na-magnes-i4977394021.html
bez żadnych wcięć i wzorków, męskie jak ja #!$%@?ę, sam mam takie i jest super, wciągam z niego narkotyki i mięso, pasuje do mojego bmw i idealnie komponuje się ze sterydami na siłowni, a skóra to wabik na laski - mówi: "jestem oczytany jak ja jebię i do tego mam klasę i gustuję w skórzanej galanterii". polecam
Nie wiem jak to działa, ale faktycznie, po otwarciu etui, kindle sam się uruchamia tam gdzie skończyłeś ostatnio czytać


@Fontanero: To magia! A na serio... Mówi Ci coś termin "indukcja magnetyczna"? W liceum chyba powinno być, jak nie w gimnazjum ;) Mały magnesik wszyty w pokrowiec zbliża się do odpowiedniego miejsca w etui... Jak się uprzesz, to pewnie to samo uzyskasz przykładając do kindla zwykły magnes w danym punkcie. Nawiasem mówiąc,
@jasiek196: Bierz oryginał z Amazonu, napewno się nie zawiedziesz. Ja swoją aliexpresowa wersje oddałem innemu mirkowi. Chyba że cebula motzno to bierz cokolwiek ale z magnesem ;) dobry feature
@jasiek196: jak nie masz cisnienia to oba euti sa na aliexpress za 4$.
Goscie sprowadzaja XXX sztuk z ali i wystawiaja na allegro.
Ja bym ci polecil etui ktore na okladce ma uchwyt miejsce na wsadzenie reki, przydaje sie...