Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, ile są warte przekonania i wartości ludzi na Wykopie? Bo według mnie nic. Ale to nie pierwsza taka sytuacja (może pośmiejemy się z wyborców PO, którzy zmieniają poglądy, jak chorągiewki, he he he…).

Dokładnie 2 tygodnie temu odbyło się AMA, w których Duda kompletnie Was zlał. Nie odpowiedział na żadne konkretne pytanie odnośnie spraw gospodarczych. Nie odpowiedział, bo pewnie by się skompromitował. Wypoki o tym oczywiście pamiętały… 2 tygodnie.
Potem przyszła weryfikacja i utwierdziła w przekonaniu, że ludzie w wyborach głosują na tego, kogo bardziej lubią lub przeciwko komuś, kogo nie lubią. Sprawy gospodarcze przestają mieć znaczenie a na główny plan wychodzą takie kwiatki, kto ma ładniejszą żonę i córkę. To bardzo dojrzałe, zważając na to, że nie tak dawno, tutaj adresatami drwin były osoby, które robiły rysunki czy dopisywały nazwiska na kartach do głosowania lub te, które głosowały na Bornka, bo to mniejsze zło (he, he). Nie martwcie się - jedziecie dokładnie na tym samym wózku.

W II turze przykładając swoje cegiełkę do zwycięstwa Dudy, tak naprawdę głosujecie przeciwko sobie. Nie znaczy to, że trzeba od razu popierać Komorowskiego. Ale takie zachowanie jest żałosne. Bo albo ma się jakieś zasady albo się ich nie ma i w takiej sytuacji nie idzie się głosować wcale.

Mam nadzieję, że jak już Duda wygra (a wygra), a potem PiS (a wygra), to nie będzie płakać w znaleziskach na głównej, jakie to są socjalistyczne mendy i co za DEBILE ich wybrały, bo to będzie także Was wybór.



#wybory #neuropa #bekazprawakow #niepopularnaopinia
VVade - Jak myślicie, ile są warte przekonania i wartości ludzi na Wykopie? Bo według...

źródło: comment_QRlqfymfBwOsPmscqp5CmN9shZKHID3f.jpg

Pobierz
  • 31
@VVade:
10/10
Skoro wykopki przypierniczają się do gaf i ortografii(czyli dupereli) Komorowskiego to znaczy, że jego kadecja była b. dobra dla Polski i nie można mu wiele zarzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra beka jest też z podkreślania, że Duda ma ładną córkę i lepszą prezencję lol Ci sami ludzie w innym komentarzu nabijają się z wyborców, którzy ponoć głosują na kandydata tylko ze względu na jego
@VVade: Ja nie sugeruję, ale skoro piszesz, że Duda taki niedobry, bo zlał pytania gospodarcze warto wspomnieć, że Komorowski w ogóle się nie zjawił. A tak wyleważ żale na Dude tylko. Super obiektywność.
@Kapitan_Neuropa: Może nie jest atutem, ale jest to jakiś krok w stronę wyborców. U Komorowskiego nawet tego brak.
Ja nie sugeruję, ale skoro piszesz, że Duda taki niedobry, bo zlał pytania gospodarcze warto wspomnieć, że Komorowski w ogóle się nie zjawił. A tak wyleważ żale na Dude tylko. Super obiektywność.


@Hotstepper: Chcecie głosować na Dudę, pomimo, że reprezentuje zupełnie coś innego niż (podobno) reprezentuje Wypok. Nie widzę tu żadnego braku obiektywności, bo nie namawiam do głosowania na Komorowskiego, a do nie głosowania wcale. Więc skucha cumplu. Ale próbuj dalej.
Może nie jest atutem, ale jest to jakiś krok w stronę wyborców. U Komorowskiego nawet tego brak.


@Hotstepper: No czyli mówię. Typowe lemigowo. Obaj są słabi, ale jeden słabszy od drugiego, więc głosuje na mniejsze zło.
@VVade: No już nie denerwuj się. ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie chcesz iśc na wybory, to nie idź, ale wtedy nie zmieni absolutnie nic. Jak nie chcesz zmiany, to jesteś za Komorowskim. Ktoś inny chce zmiany i jest za Dudą, czy będzie to wybór dobry, to się okaże. Demokracja jest i trzeba teraz głosować na mniejsze zło, bo po to są prawa wyborcze, aby z nich korzystać.
Niby wydaje się, że logicznie piszesz, ale tak naprawdę demagogia i metody erystyczne biją z Twojego wpisu, aż nie chce się ich tu wszystkich wymieniać.
W pierwszej turze był pełen przekrój kandydatów (od prawej do lewej gospodarczo i światopoglądowo), a teraz zostało... to, co zostało, mimo to należy zagłosować, a czy ktoś twierdzi, kto jest tutaj "mniejszym złem", to już jego decyzja. Mamy po prostu okazję wybrać między prezydentem, którego będziemy się
@WlasciwosciBetonu:

Komorowski natomiast zlał wszystkich obywateli odmawiając wzięcia udziału w debacie. Nie chcę, żeby ktoś taki był moim Prezydentem, więc głosuję za zmianą.

Ale staraj się go zrozumieć. Wszyscy atak na rząd, komora, a on w ciągu 2 minut musiałby opowiadać jak to jest dobrze w kraju, i jeszcze odpowiadać na zarzuty. Zresztą to nie byłaby żadna merytoryczna debata(bez niego też było słabo)
Miał powody, by nie brać w tym udziału.
@Kapitan_Neuropa: przykro mi, ale jeśli ktoś stara się o drugą kadencję, przy czym pierwsza wcale nie była jakoś specjalnie mocno udana, to powinien podejmować trudne wyzwania. Tym bardziej, jeśli jest się samozwańczym piewcą dialogu. Zyskałbym do niego trochę szacunku, gdyby nie stchórzył. Sama debata powinna być inaczej zrealizowana, może nawet podzielona na tematyczne części, żeby faktycznie kandydaci mogli debatować, a nie czytać z kartki.
@VVade:

Obaj są słabi, ale jeden słabszy od drugiego, więc głosuje na mniejsze zło.


Przecież to chyba logiczne, że gdy jadę samochodem i mam przed sobą dwie dziury - jedną niezbyt wielką, a drugą taką, która mi urwie koło (a nie mogę żadnej z nich uniknąć), to wybiorę "mniejsze zło", licząc, że nie odczuję konsekwencji swojej decyzji aż tak źle.

Jeśli to wciąż niejasne, to poniżej... prościej się nie da:

Pierwsza