Wpis z mikrobloga

@p1tbull: PS4 - mocniejsze bebechy, touchpad na padzie, swietny ps+, mniejsze wymiary, doskonale trzymajacy sie w rekach pad (chociaz xboksowy tez jest dobry) i sam Wiedzmin 3 chodzi w 1080p na PS4, a na xone w 900p. Sami twórcy mowili tez, ze na PS4 gra dziala lepiej niz na xone, co warto wziac pod uwage bo w niektorych reckach mowili cos o delikatnym szarpaniu fpsow podczaa gry na ps, a to
@Finsky @p1tbull: PS+ akurat pozostawia wiele do życzenia, a pad z X360 to najbardziej poręczny pad, jaki miałem w rękach, chociaż dużo cięższy od tych z PS. Mimo to zdecydowanie jestem zwolennikiem PS4 (wcześniej PS3) i nie zamieniłbym na żadną inną (ani tym bardziej na peceta do grania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
@p1tbull:
Xbox One, lepszy pad, Xbox Live, w przyszłości integracja z Windows 10, Kinekt, grafika może faktycznie minimalnie gorsza od PS4, ale niewielką różnice zobaczysz dopiero jak postawić plejaka z drugim telewizorem obok, podobnoż nowy DirectX ma polepszych wydajność XO
@p1tbull: PS4 - mocniejsze bebechy, touchpad na padzie, swietny ps+, mniejsze wymiary, doskonale trzymajacy sie w rekach pad (chociaz xboksowy tez jest dobry) i sam Wiedzmin 3 chodzi w 1080p na PS4, a na xone w 900p. Sami twórcy mowili tez, ze na PS4 gra dziala lepiej niz na xone, co warto wziac pod uwage bo w niektorych reckach mowili cos o delikatnym szarpaniu fpsow podczaa gry na ps, a to
A teraz pytanie bo oczywiście jak już kupię to nie będę grał tylko w Wiedźmina. Głównie bym pewnie grał w gry ruchowe i teraz rodzi się pytanie numer dwa. Bo to zmienia również postać rzeczy.
@janushek: No właśnie, PS+ będzie dobry za parę lat, kiedy będą dawać pełne gierki warte więcej niż pisiont złoty :) Teraz też nie jest źle, ale jednak główną przyczyną decydowania się na + jest granie online :( Ja się póki co nie dałem naciągnąć (single playerowe i kanapowe gierki dają radę w 100%), ale z czasem pewnie nie będzie już wyjścia.
@BigSW: Wiadomo, że różnica jest niewielka w grafice, ale jeżeli PS4 i XO kosztują praktycznie tyle samo, to chyba lepiej wziąć to z delikatnie wyższą rozdzielczością niż z niższą?

Btw. pad xboxowy szanuję bardzo, ale Dualshock 4 naprawdę świetnie leży w dłoniach, jest odpowiednio dociążony, a bajery w stylu neonowego światełka są naprawdę fajowe. No i zależnie od znaku i runy na mieczu inny kolor wyświetla światła wyświetla się na padzie