Wpis z mikrobloga

@wysuszony: GOG Galaxy tragicznie? Wygląda całkiem schludnie, jak ich strona. Brakuje jedynie jakiegoś wyglądu bardziej "kompaktowego". Bo aktualny wygląda dobrze tylko na pełnym ekranie, a to kiszka straszna.
@Asdasiq: nope, ni ma. Na Steam też brak, niestety. Więc nie wiem o jakie spoilery chodzi.

Mnie tam spoilery nie bolą - lektura przecieku z CDP Red sprzed kilku miesięcy była arcyspoilerem.
@Asdasiq: kurka wodna. Jest tylko jeden sposób by to potwierdzić - znaleźć kogoś z preorderem na GOG.com.
No i zagadka wyjaśniona - tylko W3 ma acziki najwyraźniej. Dziękuje za cynk, jesteś wielki :)
@Refusek: wiem jak wybrać wersje demo, wiem jak wyłączyć aktualizacje, ale jak zainstalować stare wersje gier nie mam pojęcia. Idź powiedzieć jak to zrobić wszystkim osobom, które narzekają na najnowszego "patcha" do GTA San Andreas :)
@Refusek: idę na Steama i sprawdzę w ilu grach mogę wybrać w miejscu służącym do uczestnictwa w testach wybrać różne wersje gier.
31 gier zainstalowanych na Steam - tylko jedna pozwala wybrać spośród trzech wersji (The Banner Saga).
@ja-jasiek: No nie jestem pewien czy na gogu byłaby taka możliwość w tym konkretnym przypadku. Ostatni patch GTA:SA był spowodowany wygaśnięciem licencji na utwory i gog raczej też byłby zmuszony wyłączyć w sumie "nielegalną" wersję.