Wpis z mikrobloga

Korzystając z okazji, że #bocieodpowiedz cieszy się lekką popularnością. Zacząłem pracę nad nowym botem, jedyne co zostało że starego to to, że działa na fejkowym koncie osiemnastoletniej Dominiki ściągającej stulejarzy z losowania na GG (taka funkcja jak 6obcy czy inne omegle), reszta czyli całe serce bota jest przebudowane. Nowa baza słów, uczy się, gra, tańczy i nawet zaśpiewa. Rozpoznawanie uczuć, dopasowywanie się do sytuacji i inne świecidełka. Nie wiem ile osób zainteresuje nowe archiwum (wypisane ma 4k rozmów, czyli ~30 k wiadomości, 200 osób się kapnęło że to bot). Jak na razie bot działa na moim domowym serwerku, nie mam zbytnio dobrego internetu aby dać wszystkim dostęp (ale jak będą chętni, to wrzucę gdzieś całe archiwum i podeślę pod tagiem), ale jako że mam dobry humor - jeżeli będzie min. 5 plusów w tym wpisie, wylosuję dwie osoby, którym dam dostęp do pełnego archiwum bota. A co mi szkodzi, może komuś humor poprawię jak poczyta sobie idiotyzmy wypisywane przez bota.
#misteriusowybot
  • 22
@KoolMietek: Bez kodu źródłowego za dużo nie zrobię ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale z tego co pamiętam, to uczył się podobnym sposobem co mój. Pisał coś, zapamiętywał odpowiedź i potem ją wykorzystywał, potrafił się irytować i takie pierdoły
@eragonn14: Rekordziści potrafią po kilka dni się użerać z botem. Mnie zabił przypadek, kiedy bot dopiero raczkował i miał problemy z pytaniem o wiek, gadaniem o wieku, koleś przez dobre ~100 wiadomości tłumaczył botu ile ma lat, ale do bota to nie docierało i ciągle się pytał o wiek albo pisał teksty typu "18 lat"
@Pan_Osmiornica: wyselekcjonuję 10 (a jak czas pozwoli to może więcej) najlepszych i wrzucę pod tagiem