Wpis z mikrobloga

Poradnik:
1. Szukasz prawdziwego różowego paska.
2. Dajesz mu propozycję sesji zdjęciowej.
3. W zamian oczekujesz, że pozwoli ci na wykonanie jakichś 30 anonimowych zdjęć eksponujących piersi czy nogi. Wszystko z tagami wykop na konkretne dni, umieszczonymi na kartce trzymanej przez dziewczynę.
4. Zakładasz konto na wypoku, robisz niepiśmienną aktywność jakiś miesiąc (mając na uwadze cel) aż do pomarańczki
5. Robisz pierwsze "pokaz obiad" czy "ladny kotek", wrzucając pierwszą fotografię.
6. Zyskujesz gorące.
7. Piszesz wpisy. Jedne prowokacyjne np. "myłam dzisiaj stópki, jaki płyn polecacie?" - wykopki odpisują "kondominium", "umów się ze mną", a różowe będą polecały lub hejtowały "robisz z nas dziwki na tym portalu, wstyd mi, że jestem kobietą".
8. Pisz coś poważnego, z sensem, bez histerii.
9. Wrzuć drugie zdjęcie. Tym razem np. w wannie z książką, np. Świętoszek. Uczysz się do egzaminu z pszyry. Zyskaj miliony plusów.
10. Pisz, że rzuciłeś chłopaka, bo głosował za rządzącą partią.
11. Kolejne zdjęcie, połamane fajki czerwone. Chłopak zostawił jeszcze jak ze sobą byliście.
12. Napisz, że emigracja to tchórze i pamiętasz jak twój ojciec wyjechał z kraju za PRL, zamiast dalej drukować ulotki.
13. Wrzuć następne zdjęcie kotka i nóg. W pięknie szukasz sensu życia.
14. Robisz pierwsze rozdajo, by zyskać adresy największych adoratorów. Rozdajesz cokolwiek, wybierz w losowaniu tych aktywniejszych, szukających atencji.
15. Orientujesz się, że zaczynasz przegrywać w życie.
16. Usuwasz Konto.


#plannazycie #heheszki #atencja
  • 3