Wpis z mikrobloga

czy bez środków na reklamę/promocję zwykła osoba jest w stanie wypromować swoją aplikację?


@empe: wstyd nie znac @JavaDevMatt i jego juz zaczynajacych sie zarysowywac sukcesow

w skrocie - skuteczne spamowanie portali branzowych i wpisy gdzie sie da ze apka istnieje
@bazingaxl:

@JavaDevMatt znam:) razem pracowaliśmy:)

Wpisy robię, mailing również do portali/blogów, na forach trzeba ostrożnie bo często traktują to jako spam.

Jeszcze jest opcja, że aplikacja nie trafia do docelowej grupy użytkowników.

wpisy gdzie sie da ze apka istnieje

jeszcze jest opcja, że trafiam w nieodpowiednie miejsca
@bazingaxl: z Mateuszem już rozmawiałem. No właśnie moja apka posiada tłumaczenia ale docelowo jest na Polski rynek więc tutaj mam niestety ograniacznie:/
@empe:

2) to nie jest jakaś mega potrzebna aplikacja - takie rzeczy można łatwo/łatwiej przechowywać w excelu.

3) Wartość dodana do excela:
masz tam chociaż skanowanie leków? np barcody? rozpoznawanie dat?
czy trzeba wpisywać z palca? Może rozpoznawanie głosu?
teraz taki notatnik z klepaniem nie jest atrakcyjny...
@aaandrzeeey:

jest skanowanie kodów ean (co nam daje nazwę leku), daty wpisujesz sam, bo funkcjonalność rozpoznawania była by moim zdaniem niepotrzebna (masz zbyt dużo informacji na pudełku żeby w prosty sposób można wykryć obszar z datą waśności, ect)

Zobacz sobie tutaj screeny: www.domowaapteczka.com.pl
@empe: może dogadaj się z sieciami aptek, one maję różne programy lojalnościowe, mogą Ciebie reklamować, przy okazji podzielicie się profitem.

Kiedyś projektowałem taki PL, da się to tam gdzieś ulokować.
W sumie to wygląda na naturalny kierunek.
@empe: W drugim etapie, może da się połączyć z ich systemem dystrybucji/sprzedaży/rezerwacji/wyszukiwania leków?

doz.pl ma taki system, jakbyś zrobił coś takiego na smarta w połączeniu z Twoją aplikacją...
Może, może...