Wpis z mikrobloga

@nekti: Czegoś tu nie rozumiem. Wykopali Korwina ze stołka prezesa partii, którą stworzył bo wraz z Wiplerem planował otworzyć KNP na współpracę z innymi prawicowymi środowiskami jak RN czy Republikanie podczas gdy Marusik, Wilk i Najzer chcieli zachować w KNP czystość rasową tzn. ideową a teraz sami się kumają z RN i chcą do Kukiza gdzie jest groch z kapustą a nie prawica? Wytłumacz mi to.
Czegoś tu nie rozumiem. Wykopali Korwina ze stołka prezesa partii, którą stworzył bo wraz z Wiplerem planował otworzyć KNP na współpracę z innymi prawicowymi środowiskami jak RN czy Republikanie podczas gdy Marusik, Wilk i Najzer chcieli zachować w KNP czystość rasową tzn. ideową a teraz sami się kumają z RN i chcą do Kukiza gdzie jest groch z kapustą a nie prawica? Wytłumacz mi to.


@PanDzikus: o stołki chodziło, o nic
@PanDzikus: co do Republikanów to trochę ich nie ogarniam. Niby popierają wolny rynek itd, ale albo u nich jest taki miszmasz ludzi, że sami nie wiedzą jakie mają poglądy albo ich wolny rynek jest wolny tylko z nazwy. Gdzieś czytałem ich - nazwę to: program rozwoju Polski - i praktycznie w każdym punkcie, który wymienili chcą ingerencji Państwa. Państwo powinno to, tamto i jeszcze to. Jestem sceptyczny wobec nich, nawet sam