Wpis z mikrobloga

@Wyrewolwerowanyrewolwer: Nie chodzi mi o jakiś kod ale ogólnie o spędzanie wolnego czasu.
U mnie od kilku lat wygląda to tak że kończę pracę, wracam do domu, koduję, nastaje wieczór, wracam do roboty.
I nawet nie mam pomysłu co innego miałbym robić, a jak już pisałem, wydaje mi się że długo tak nie pociągnę.
@mesrs123: @Wyrewolwerowanyrewolwer: @bazingaxl: @epi: Tak serio to przez pracę zrezygnowałem z praktycznie wszystkich kontaktów, przestałem w pewnym momencie utrzymywać kontakt ze znajomymi.
No i w związku z tym od dawna moje życie towarzyskie praktycznie nie istnieje, a co za tym idzie możliwości spędzania wolnego czasu są (przynajmniej w mojej ocenie, być może jest błędna) ograniczone.
Dlatego chyba muszę poszukać jakiegoś sposobu na to żeby to zmienić, znaleźć coś
Poza 8 h ktore spedzam w pracy to robie wiele czynnosci zwiazanych z IT i kariera.

Codzienny dojazd pociagiem 1h == zawsze jakas ksiazka, prezentacja, kurs na pluralsighcie albo artykul. Od biedy jak nie mam checi to Baldurs Gate ^^.

Po pracy serial, dziewczyna, relaks przy czyms ( muzyka, gra, film ) a potem todo lista i rozne rzeczy od kodzenia #!$%@?, eksplorowania technologi, po nauke miekkich rzeczych ktore akurat potrzebuje, klepanie