Wpis z mikrobloga

Mircy - w Saturnie w Krakowie, Warszawie i Katowicach dzisiaj specjalne "eventy" z okazji premiery #wiedzmin3 . Jako, że na ich stronie nie widziałem żadnych informacji na temat tego czym dokładnie te eventy są to zadzwoniłem do nich na infolinię żeby się dowiedzieć(nie wiem po co bo ja odbieram swoją kopię paczkomatem, ale mniejsza z tym). Dowiedziałem się, że w Krakowie - bo ta miejscowość mnie interesuje - gościem będzie Maciej Makuła xD

Oczywiście jacyś twórcy też będą to pewnie będzie można zdobyć autografy twórców na swojej kopii. Do tego jakieś konkursy z nagrodami i inne pierdoły.
#wonziu #wiedzmin #gry
  • 15
Maciej Makuła


@Wiedmolol: Jestem szczęśliwym człowiekiem. jeszcze 5 minut temu nie wiedziałem kto to jest. Zresztą wciąż nie wiem ;] wrzuciłem jego nazwisko w google, nie zobaczyłem nic ciekawego, więc nie klikałem w linki.
Ojciec się ucieszy, przyjdzie więcej gimbusów z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Werdandi: Pewnie dlatego na strumieniu nic nie wspominał. Super marketing bulwo ;-).

Moskit w Szczecinie i tak nikogo nie obchodzi. Nie dość, że maruda, to zawsze ma problemy i czasem się zastanawiam, czy to nie jest właśnie ten młody, że się Wonziu tak nim "opiekuje" :-).
@plnk: Podejrzewam, że jeszcze to ogłoszą. Ja z infolinii nie dowiedziałem się właściwie niczego konkretnego. Pokaz gry, twórcy, makuła, konkurs z nagrodami, czekanie.