Wpis z mikrobloga

dobra ziomeczki, mam beke z was w #!$%@? z #komputery i #pcmasterace, planowalem kupno nowego pcta i slyszalem ciagle, jak nie wydasz duzo kasy to nie pograsz, czy to fora slawnych portali pc'towych czy inne, tak samo NIE KUPUJ AMD NIE KUPUJ TEGO, NIE KUPUJ GOTOWCOW, NIE KUPISZ NIC ZA TAKI HAJS, POGRASZ NAJWYZEJ W CS 1.6 mialem 1k na poczatku na pc'ta, kupilem gotowca z alledrogo, dzisiaj dolozylem karte za 900 i smigam na ultra detalach w gta 5, gdzie jestescie teraz cwele? #pytanie #heheszki #malkontenci dobrze, ze przez ten czas jak skladalem resztki pcta nie uslyszalem zasilacz z czarnej listy bo bym padl ze smiechu
CPU: A8-6600k 4x3.9gHz (OC) + Integra Radeon 8570HD
GPU: Sapphire Radeon R9 270X 4GB DDR5 OC
MB: MSI A88-E35
RAM: 8GB 1600mHZ
SSD Kingston 120GB i 2TB Seagate
i pare innych, ale podaje najwazniejsze, beka z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

i wydalem lacznie ile, 1800? zeby pograc w gta5 na ultra? heh, #znawcy

jeszcze te setki smiesznych testow na #pclab i innych, tylko i7 tylko geforce za 3k, ja #!$%@? jestescie #!$%@? i przeplacacie jak za tego gownianego iPhone bo marka bo cos tam bo #!$%@? wszystko, wartosc srajfona 500 czy tam 400, tak samo z makiem XD #ios #hahaha XD

prawda jest taka, ze CS:Go #!$%@? mi na niskich detalach juz na samej integrze, a wszyscy #!$%@? #!$%@? ze integry to gowno i #!$%@? sie tam w ogole znacie, zamknijcie sie na tych elektrodach i nie wypowiadajcie sie o PC

W NIC NIE POGRASZ W NIC NIE POGARSZ W NIC NIE POGRASZ a tymczasem bf4 juz smigal na zintegrowanej karcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie
  • 7