Wpis z mikrobloga

Pomyślałem sobie że podsumuje mój wyjazd na #emigracja do #uk, #londyn.

Wyjechałem w połowie sierpnia 2014, zaraz po tym jak rzuciłem studia. Po co? By zarobić troche pieniądza na sprzęt. Potrzebuje mocnego kompa i kamery, by rozwijać się w kierunku robienia filmów.
Stan na dzień dzisiejszy - większość pieniędzy zebrałem. Plan zakładał powrót do Polski gdy zbiore kase, i pójście na studia w tym kierunku.
Obecnie zmieniłem troche plany, i chcę zmienić miasto, ale pozostać w UK, przynajmniej na jakiś czas.

Czy było warto?
Jak najbardziej.
Mimo iż zapierdzielałem po nocach i dniach, nie żałuje. Pomijając już nawet pieniądze, zdobyłem bezcenne życiowe doświadczenie, którego nie zdobyłbym nigdy siedząc w tym samym pokoju i siedząc na gównostudiach.
Poznałem wielu ludzi, a nawet kręciłem troche z pewnymi pannami, co się wcześniej nie zdarzało bo troche stuleja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam pojęcia co bede robić za pół roku, mam tylko główny cel, by dalej się rozwijać.
Prawdopodobnie pojade gdzieś całkiem w ciemno, i jakoś mnie to rajcuje xD
Kompletnie wyszedłem ze swojej strefu komfortu, bo wolałem piwniczenie, i polecam to każdemu, bo wywraca życie do góry nogami, ale profit jest po pewnym czasie.

To tyle z mojego spamu. Róbcie co wam serce podpowiada i tyle, tak jest ciekawiej.
Czołem!


#oswiadczenie
  • 21
@sorek: Bardziej się martwie o znalezienie pracy, bo widziałem od groma ofert wynajmu pokoju. Będe musiał zrobić rozeznanie zanim wszystkie sprawy pozałatwiam w londynie.
@Izeer: gratulacje! Jak wyglądały przygotowania do Twojego wyjazdu? Szukałeś miasta mocno nastawionego na przemysł licząc, że jak pojedziesz to na bank się znajdzie pracę?
w połowie sierpnia 2014


@Izeer: 10 sierpnia wylądowałem w Aberdeen (W Heathrow przesiadka więc najpierw w Londynie) :)

Będe robić jakiś film, narazie doświadczenie mam tylko w montowaniu i animacji, więc to bedzie coś nowego dla mnie.


Kumpel w Polsce zrobił sobie studio nagraniowe w samochodzie i dobrze mu się wiedzie. Samouk bez studiów. Zaczynał od animacji i modelowania 3d w 3ds max. Teraz ma opanowane sklejanie materiału/kręcenie (pracował trochę w
@AirCraft: Raczej wszystko po trochu, nie chce się ograniczać.
@DragonXTR Do Londynu przyjechałem z siostrą i szwagrem, którzy tutaj już mieszkają. Zapewnili mi dach nad głową na miesiąc, do póki nie znalazłbym pracy i pokoju do wynajmu. Stałą prace miałem po dwóch tygodniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)