Wpis z mikrobloga

@Primoza: CarPro jeszcze nie jest w mojej stałej ofercie, chemia detailingowa to na tą chwilę MEguiar's, polski ADBL oraz Mainz, ale jak najbardziej planuje poszerzenie :)

@strawberian: Strona to www.specr.pl
Działam cały czas w temacie szablonu, bo z obecnego wyglądu nie jestem zadowolony.
@Czipsu: Jeśli chodzi o Millersa to mam w tym momencie całą ofertę na stanie, także nie będzie z tym problemu. Zresztą mamy z chłopakami dobry kontakt ze względu na zloty, rajdy itp. :)
@GetiZ: AR 156, 2.0 TS, 170k około nalatane, teraz jeździ na 10w40 ale z racji, ze czasem lubię bardziej poszaleć myślałem o wlaniu w60. Do 7,5k sie kręci, wiec lubię to wykorzystywać :D Jakieś rady? :P
@Czipsu: Z 10W60 wybór jest wąski, ograniczony tak naprawdę do serii motorsport. CFS10W60 oraz CFS10W60NT przy czym ten pierwszy powinien w zupełności wystarczyć:
http://specr.pl/oleje-silnikowe-triple-ester/25307-millers-oils-motorsport-cfs-10w60-5-l.html

W Subaru Impreza startującym w naszych barwach stosujemy dokładnie ten olej i jak dotąd sprawuje się wyśmienicie, także w Alfie bez wątpienia da sobie radę (przy okazji pozdrawiam jako były posiadacz GT 1.8TS ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Przy wymianie oleju na Millersa