Wpis z mikrobloga

  • 1
Miraski, zamówiłam sobie zegarek na #aliexpress. Zdjecia ładne opinie w miarę też ok, a tu przyszło cos podobnego do tego z aukcji ale duzooo brzydsze... A majfrend mi napisal ze to przeciez podróbka i moze sie w 50% różnic od oryginału i ogolnie dal mi do zrozumienia, żebym spadała... wywalcze cos jak otworze mu spór czy szkoda czasu?

#majfrendy #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
@path: Na aukcji było napisane, że to podróba? Jeśli nie to dispute. A w takich przypadkach i tak lepiej wcześniej trochę podziałać, i poprosić majfrienda o prawdziwe zdjęcia.
  • Odpowiedz
@path: chyba na aliex nie można podrób sprzedawać. jak ci napisał że podróba to dispute rób i #!$%@? z nim
zresztą i tak rób dispute i full refund jak ci przesalł jakieś gówno a nie to co ma na zdjęciach
  • Odpowiedz
@path: otwieraj spór, udokumentuj dobrze że różni się od fotografii, żądaj full refund. Z moich doświadczeń wiem że zawsze da się coś ugrać, a czasem nawet całą kwotę. Często nawet przez niedopatrzenie chińczyka. Także śmiało otwieraj spór.
  • Odpowiedz
@path: rób dispute. Zamówiłem rolexa dla znajomego i od razu po przyjściu dałem dispute że podróbka, bo na aukcji nie było żadnych napisów a tu nagle przysyłają mi rolexa. Aliexpress dało mi wybór - 100% zwrotu ale odsyłam zegarek bądź 95% i nie odsyłam - wiadomo co wybrałem bo cebula motzno.
  • Odpowiedz
@path: @NoSiemanko: wstyd mi za was, bo na pewno dobrze wiedzieliście co zamawiacie. Nie chce mi się wierzyć, że nie wiedziłeś, że to podróbka rolexa, ale z góry byłeś nastawiony na wydymanie chińczyka. Co się dziwić, że coraz więcej sprzedawców stawia na płatne wysyłki do Polski, bądź w ogóle już do nas nie wysyła.

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ziabol17: nie chodzi o to, że jestem cebulakiem i chce wydymac kitajca na 10 dolców, bo wiedziałam ze to podrobka i teraz zgrywam cwaniaka, tylko o to, że na zdjeciu na aukcji jest ladny zegarek z okrągłą tarczą z błyszczącymi elementami, a przyszlo mi cos o nieokreślonym kształcie tarczy i na dodatek matowa w niewielkim stopniu przypominajace zegarek z aukcji. Gdy napisalam do sprzedajacego to mi powiedzial wprost ze to podrobka
  • Odpowiedz
@path: chcesz dobry zegarek to zapłać +40$ i nie będzie problemu ze logo jest brzydkie. Pokaz link do tego zegarka ze niby nie wiedziałaś ze to podróba. Jak ja nie trawie takich cebulakow...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pawuLLon a gdzie napisałam, że logo brzydkie? Zegarek jest inny niz na zdjeciach logo tu nie ma nic do rzeczy a Cebulak to Ci matka na drugie dala tylko jeszcze może o tym nie wiesz :p!
  • Odpowiedz
Ohohohoooo jakie pociski ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamawiając od majfriendow musisz sie liczyć z takimi sytuacjami. Pokaz linki i fotkę tego sikora
  • Odpowiedz