Wpis z mikrobloga

@aro84: zakładam w takim razie że wczoraj została zmieniona kategoria dla tej oferty (dziś ta sama oferta wyświetla się już w innej kategorii).
Mirki, to naprawdę są pytania do Allegro a nie do mnie :/ Wiem tylko, że kwestia kupowania instrumentu płatniczego płacąc za niego środkami z karty (szczególnie kredytowej) jest bardzo śliska i nie powinno być takiej możliwości. Zakładam, że zostało to zmienione/uporządkowanie (ale jest to wyłącznie moje domniemanie). Nie
  • Odpowiedz
@fapacko: PayU niekoniecznie, ale Allegro jak najbardziej, np. może to być pewnego rodzaju zabezpieczenie przed transakcjami fraudowymi. O oficjalne stanowisko serwisu trzeba jednak pytać serwisu :) /Robert z PayU
  • Odpowiedz
@PayU: Wczoraj i wcześniej płatności Payu przez aplikację mobilną były możliwe bez względu na kategorię, bo tak płaciłem. Dzisiaj się nie da - na PayU wisi kłódka. Patrzyłem teraz płatność za sam przedmiot z kategorii łańcuchy i też się nie da.
  • Odpowiedz
Nie tyle chodzi o płatności PayU co płatność kartą. Jeśli w apce mobilnej była dostępna płatność kartą w kategoriach "niedozwolonych", jak twierdzisz, to był to błąd. My jako PayU nie mamy na to bezpośredniego wpływu i o tym nie decydujemy. Mogę tylko powiedzieć, jak Wam wspominałem wcześniej, że płatności kartą w niektórych kategoriach są niedozwolone i nie jest to żadna nowość. Pozdrawiam. /Robert z PayU
  • Odpowiedz