Wpis z mikrobloga

Wczoraj chavsy z mojej ulicy zrobily sobie imprezke pod oknami. Generalnie mi to nie przeszkadza ze sobie pija posmieja sie I pokrzycza. Niemniej jednak rano stwierdzilem ze to przesada cala ulica #!$%@? wszelakiej masci puszkami jakies pudelka po jedzeniu, chlew. Ale to co mnie najbardziej uderzylo jest to ze wrzucili mi do bakfietsa (kto nie wie co to niech sobie wygugla bakfiets classic) pare tych #!$%@? puszek po heinekenie I bacardi.
No #!$%@? co za wsiury, mieszkam tu juz rok I od poczatku myslalem ze moga byc z nimi klopoty bo czego sie spodziewac od holenderskiej odmiany dresa. Niby mowimy sobie czesc czesc ale tak naprawde wcale ich nie znam. Sasiad do mnie podchodzi I mowi dzwon anonimowo na psiarnie bo to socjopaci sa, Panie odpowiadam, przeciez to #!$%@? da co tu policja moze mandat 50 euro wystawi I tyle jp hwdp pdk. Isc znimi gadac to slabo sie czuje co ja sam bidny polok powiem grupie dryblasow ej #!$%@? #!$%@? sie od mojej wlasnosci, skonczy sie jak z tym memem Stefan zapomnial ze nie jest w internecie. Na spokojnie wytlumaczyc swoje racje?.. Nie reagujac to juz w ogole przegryw .Hehe zobocz Dennis polok nam dalej czesc mowi no #!$%@? mac... #truestory #sadstory #patologiazwsi