Wpis z mikrobloga

#piwo #pijzwykopem #ocenpiwo #browarhipster #craftbeer #integradegustuje

Raj z rajs! Prosto od browaru Pinta, piwo w stylu Double Rice Galaxy IPA.

Ekstrakt: 19,1%
Alkohol: 7,9%
IBU:89

Piana wysoka, średnio opada, biała. Piwo w kolorze słomkowym.

W aromacie jagody, cytrusy, słodycz. Alkohol nie wyczuwalny.

W smaku od razu uderza gorycz piwa wysoka, podbita alkoholem, chwilowa potem opada dość szybko przechodząc w cierpkość taki owoc morwy. W tym wszystkim odnajdują się kolejny raz nuty jagody, cytrusów oraz trochę alkoholu. Minusem jest tutaj wyczuwalna chemiczność tych zapachów.

Wysycenie jest takie jak powinno być w tym stylu, pije się dobrze, po pewnym czasie wychodzi moc piwa.

Osobiście uważam, że spokojnie można sobie odpuścić to piwo.
Za butelkę 0,5l dałem 7,50zł
Pobierz integra - #piwo #pijzwykopem #ocenpiwo #browarhipster #craftbeer #integradegustuje

...
źródło: comment_ohKSik1YHtQlinnonl6QCXJ4ln3D4g7a.jpg
  • 11
@gorush: to już ci napisałem wyżej jak się zorientować :P To jest branża niszowa. Ludzie pijący te piwa wiedzą że trzeba więcej wydać. Jak w recenzji różnica np. złotówki ma pomagać w wyborze jak tu chodzi o pewną ekskluzywność. 7,50 to tanio a 8 to już będzie drogo? :D W czym tu się orientować?
@integra: piłem wczoraj, i uważam je za kompletną klapę. Za mało chmielu - hop headów na pewno nie usatysfakcjonuje. Galaxy bardzo słabo wyczuwalny, przeważa słodowość. Goryczka wysoka, ale co z tego skoro jest alkoholowa. Jedynie na samym początku przyjemnie czuć ten ryż, ale niestetu szybko znika.
Zadziwia mnie to, że opinie o tej samej warce tego samego piwa mogą się aż tak różnić...