Wpis z mikrobloga

27.05.2015

W sobotę 6km Runmageddon Rekrut, a w niedzielę 21km Runmageddon Hardcore w Myślenicach. Oba biegi po górach. W związku z tym jutro i piątek to czas na odpoczynek. A jako, że dziś był w takim razie ostatni trening w tym miesiącu, czas na małe podsumowanie:

Back Squat – 115kg => 125kg (+10kg) – [zrobiłem wcześniej ten ciężar ale nie do takiej głębokości jak bym chciał, więc dopiero teraz to sobie uznaje]
Front Squat – 105kg => 115kg (+10kg)
Snatch – 60kg => 65kg (+5kg)
Clean & Jerk – 82.5kg => 90kg (+7.5kg)

Technika zarówno w dwuboju jak i w siadach podskoczyła strasznie do góry, natomiast dół pleców wzmocniony jak nigdy. Dziękuje Ci moja droga objętości ()

================================================================

Trening wykonany bezpośrednio o 2h boulderingu, a mimo to poszło całkiem nieźle ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niestety mam rozwalony jeden palec lewej dłoni i wszystkie pulle robi się dużo ciężej. Chwyt jest przez to jednak mniej pewny.

Clean & Jerk
40x1x3
50x1x3
60x1x3
70x1x3
80x1x1 (Power Clean)
82.5x1x1 (Power Clean)
85x1x1 (Power Clean)
87.5x1x1 (Power Clean)
92.5x0 – PR attempt (niestety trochę przesadziłem chyba z objętością zanim dotarłem do tego ciężaru + ręce po wspinaczce nie takie świeże)
80x1x5 – pierwszy raz wszystkie powtórzenia z 80kg wykonane do pełnego siadu, a jak dziś pamiętam kiedy na początku maja 80kg mnie zgniatało jak chciało

Pause Back Squat (3s)
70x3
75x3
80x3
85x3

Back Squat
100x1x10 – ( ) #pasjonaciwysokiejobjetosci

#hybrydowyogorek #mikrokoksy #silownia
  • 12
@maze: Nie mam planu ponieważ za 2 tygodnie wylatuje do Japonii na miesiąc i cały plan by szlag trafił tak czy inaczej. Według planu będę trenował od połowy lipca jak wrócę, a ten przygotuje sobie sam na bazie doświadczeń z ostatnich miesięcy.
Jedynymi rzeczami jakie są stałe w moim treningu aktualnie to:
- każdy trening zawiera co najmniej 1 oly i 1 rodzaj siadów
- rotuje co dzień na zmianę c&j+bs
@shdw: zliczasz objetosc tygodniowa? Jak z odczuciami na koniec tygodnia po 3-5 sesjach?
Japonia ladnie, Tokio? Na miesiac to zajebiscie, sam bym sie tak przejechal, najlepiej jako podroznik z oplaconym wolnym.
@maze: nie, tylko dzienną. Jeżeli nie popełnię żadnego złego powtórzenia i coś mi nie strzyknie w plecach to w niedziele siedzę smutny, że nie ma treningu, bo jestem w pełni sił ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po takim czasie organizm przyzwyczaja się do częstotliwości i objętości.
Prawie cała Japonia, wszystkie większe miasta do obejrzenia, bez siedzenia na czterech literach. Niestety urlop bezpłatny ( ͡° ʖ̯ ͡
@shdw: spoko spoko zadaj relacje i zrob trening w japoni. Tak sie smieszne sklada ze dzisiaj zagadalem zagadalem z malezyjka z ktora zlapalismy oczko. Myslalem ze ona z japonii, nie rozrozniam zoltkow.
@shdw: dzieki, zrob trening w japonskiej silce bez kitu, moze jakies japoneczki wyhaczysz. Ja gdziekolwiek jestem to nawet kiedy nie cwiczylem we francji przez dlugi okres raz odwiedzilem lokalna silke.
@maze: jasne, że bym wyhaczył, szczególnie, że tam broda to mało spotykana rzecz, a egzotyka w cenie :D
Jak będzie gdzie to oczywiście, że będę trenował!