Wpis z mikrobloga

@Zyd_Suss: to powodzenia jak tam większość mieszkańców to patologia.. Podobno podczas remontu montowali miedziane rynny ale zrezygnowali z nich bo mieszkańcy kradli je z rusztowań...
  • Odpowiedz
@Iudex: Swiat jest taki maly... Musze te kwestie przedyskutowac z partnerka i oczywiscie bede pisal na priv. A tymczasem opowiedz nam cos o budynku, jak sie mieszka, jak wygladal remont. To moim zdaniem najladniejsza kamienica we Wroclawiu, wiec oddaje glos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: 40 razy się zastanów czy chcesz tam mieszkać, kamienica jest super ale nie puścisz partnerki samej do sklepu wieczorem czy pozwolisz samej wrócić z spotkania. Okolica to jedna wielka patola, każda kamienica dookoła straszy, wszędzie cyganeria i menele, na chodniku co 3 kroki kupa. Podjedź sobie pooglądać i następnie wieczorową porą udaj się na ulicę Żeromskiego (zaraz obok) żeby wyrobić sobie zdanie
  • Odpowiedz
@Troostyt: Oczywiscie bede musial to rozwazyc - jestem Wroclawianinem od urodzenia i nie raz jezdzilem na "dziwne imprezy" w okolice Zeromskiego ;-) Zreszta wychowalem sie na blokowisku i zawsze zazdroscilem ladnych mieszkan w kamienicy z tym sufitem 3,2m czy 3,7m... Poza tym cena, coz... pol miliona to wydatek, ktory trzeba przemyslec kilkukrotnie, zwazywszy, ze alternatywa jest jakas szeregowka czy inne gowno pod miastem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: a to wybacz myślałem, że nie stąd i wynalazłeś obrazek w internetach. No ja 3 lata siedziałem w kamienicach. Ma swoje plusy i minusy jak wszystko, wszystko zależy od konkretnego lokum. Wiesz np. dla mnie też wychowany na blokowisku o wiele lepsza alternatywa na przyszłość to właśnie blokowisko niż kamienica w takich rejonach. Nie wkurza dziwna sytuacja raz na miesiąc czy dwa podczas powrotu z imprezy tylko szara patologiczna codzinność
  • Odpowiedz