Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Ja nie wiem, nie znam się, nie orientuje się. Mi się nie udało od kilkunastu lat.. I też zachodzę w głowę jak to się robi aby wyrwać laskę. Ale ostatnio to mam #!$%@? na to to po prostu i nawet już nie szukam.
@GregPoland: On mówi, że ta laska nic nie mówi, nie inicjuje rozmowy.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: beka z różowych pasków które tutaj piszą, że trzeba pokazać pasję do czegoś, a jednocześnie mówią, że #!$%@?ć piłkę/motoryzację/gierki, co mam #!$%@? grzyby zbierać? Nie mówię, że interesuje się tylko motoryzacją, ale jak ktoś nienawidzi twojej pasji, to sram na taki interes.
Trzeba cisnąć jakiś sztampowy small talk, jak ją poznasz i będziecie do siebie pasowali, to
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: najpewniej jestes typem czlowieka ktory ma raczej plaskie zainterosowania. Nie potrafisz rozmawiac o glupotach tylko o rzeczach ktore tylko ciebie interesuja np. laska ci mowi ze slucha disco polo to okaz "zaintersowanie" tym gatunkiem muzyki a nie skreslaj jej bo nie slucha jedynego slusznego gatunku ktory ty sluchasz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Przeanalizuj co Cie w życiu interesuje. Wypisz swoje pasje i tematy na które coś powiesz na kartce i poskreślaj tematy które obiektywnie nie generują pozytywnych emocji. Jeżeli zaczniesz gadać z dziewczyną o podróżach to wywołasz w niej pozytywne emocje bo każdy normalny róż lubi wyjechać, pozwiedzać lub chociaż przez chwile pomyśleć gdzie by się teraz znalazł gdyby mógł się przenieść w dowolne miejsce na świecie. Jeżeli natomiast zaczniesz rozmawiać z