Wpis z mikrobloga

212 823 - 19 - 75 = 212 729

DYSTANS
74.80 km
CZAS TRWANIA
2g:19m:35s
ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ
32.2 km/h
MAKS. PRĘDKOŚĆ
51.0 km/h
KALORIE
3954 kcal
NAWODNIENIE
4.89L
MIN WYSOKOŚĆ
233 m
MAKS. WYSOKOŚĆ
313 m
ŁĄCZNIE W GÓRĘ
205 m
ŁĄCZNIE W DÓŁ
193 m
POGODA
Słonecznie

Rano zdałem ważny egzamin, pogoda miała być dobra do południa więc jak inaczej wykorzystać sobotnie przedpołudnie? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Odwiedzona #kolbuszowa i port lotniczy w #jasionka ,chciałem pokręcić do 100 km ale niebo zaczęło ciemnieć więc decyzja o powrocie :D Jak pytał w poprzednim wpisie @hakeryk2: Co do samego miasteczka Kolbuszowa to sympatyczne miejsce, pod #mcdonalds jakiś #rozowypasek podjechał na parking i zaczęła obcinać mi dupę (miałem spodenki kolarskie) później podjechałem na drugą stronę do #stokrotka i jak wyszedłem to znów zobaczyłem tego różowego paska - dalej chyba nie ogarniała sprawy ,że przez okulary przeciwsłoneczne (z jednej strony prawie lustro) też ją widzę :D Przed miejscowością #widelka jakaś kobiecina 50-60 lat zatrzymała się na przystanku samochodem i srała do wiadra O_o. Zdjęć nie robiłem poza tym z ostatniego wpisu więc dodaję jakieś randomowe jeszcze ze starym oświetleniem :D
19 km z wczoraj po pełnej regulacji.
#rower | #szosa | #wykoptribanclub | #rowerowyrownik
Pobierz
źródło: comment_XWbq9DeBUYTW0cZpidioe0cDGx4toXSE.jpg
  • 5
@hakeryk2: Jeżdżę często jak nie rowerem to motorem albo do rodziny na Warszawę, więc jestem "przejazdem". Wiadomo na rowerze człowiek zobaczy więcej, ja mam zawsze to szczęście że coś po drodze mnie spotka :D Pozdrawiam również i dziękuję za miłe słowo!