Wpis z mikrobloga

@dob3k: nie będę pobierał każdego z moich 100 utworów z playlisty na komputer, żeby to wgrać na ipoda. Muszę to mieć na jutro.

Nie da się pobrać Spotify na iOS 6, nawet nie da się pobrać starszej wersji przez przeglądarkę, bo apple "walczy z piractwem".

@Primbledon: Ostatnia wersja wspierająca to chyba 6.1.6. Nie wiem czy to pomoże, ale spróbuj pobrać spotify apkę w iTunes store na kompie. Później otwierasz na ipodzie app store, w zakładce updates przechodzisz do Purchased i tam gdzieś powinna być spotify. Jeżeli miała starszą wersje powinna być tam opcja "ściągnij starszą wersję" czy coś w tym stylu. Jeżeli apka spotify nigdy nie miała wersji niżej niż 6.1.6 to jesteś w d... Ten
@dob3k: to przeczytaj swój poprzedni komentarz, nie moja wina, że nie zrozumiałem, a twoja, że nieczytelnie to napisałeś.
Mam prawo to pisać, bo apple robiąc nowe produkty wymusza konsumentów, by zostawili starsze, żeby nowsze aplikacje na ich softach działały.
Wierz w co chcesz, tak to wygląda, tak samo ich "walka z piractwem" polega na tym, by użytkownik pobierał tylko z app store i dawał japkom pieniążki. Apple nic nie dostaje za
@Primbledon: a masz cos na potwierdzenie tych swoich sensacji? Bo ja mam TO gdzie producent sam pisze ze konczy support ios6. Jest to zrozumiale bo programistom trzeba placic, a ios6 i tak uzywa znikomy ulamek uzyszkodnikow. Jest to nieoplacalne.
Walka z piractwem jest raczej ochona wlasnego konsumenta by nie #!$%@? sie na mine z malware jak to sie dzieje w przypadku oficjalnego sklepu z apkami googe w ktorym nikt nie sprawdza
@dob3k:Chryste, naucz ty się układać zdania.

Bo ja mam TO gdzie producent sam pisze ze konczy support ios6.

Jest to zrozumiale bo programistom trzeba placic, a ios6 i tak uzywa znikomy ulamek uzyszkodnikow. Jest to nieoplacalne.


Mam androida, tylko dali mi uszkodzony model w salonie, obecnie wymieniam.
Na równie starym urządzeniu z androidem apka spotify działała bez zarzutu.

I wolę androida, bo mogę robić co mi się na nim podoba, a
@Primbledon:
Na rownie starym urzadzeniu z androidem firmware wgrales sam czy jest nadal oficjalnie supportowany?
Jesli wgrales roma sam to dlatego ze producent nie supportuje tego modelu. Jesli bys zostal przy ostatnim oficjalnym stockowym firmware dla tego urzadzenia to najprawdopodobniej tez okaze sie ze producent spotify nie supportuje tego firmware jak w przypadku apple. Nie ma zadnego spisku. Urzadzenia z androidem spotify tez supportuje tylko przez jakis czas.
Mozesz sobie wolec