Wpis z mikrobloga

Koalicji nie będzie z Korwinem to już prawie pewne.Korwin powinien mimo to iść osobno na jesień 5 % da rade ugrać.Jest jeszcze 2 opcja ciekawa koalicja z PiS będą mieć razem ponad 30 % oczywiście na umowie wprowadzamy troche posłów i robimy nasz program w 15%, 20%.Wydaje się to nie realne ale jak tak zobaczymy z boku to sam Korwin mówił, że nawet z lewakiem by się dogadał.
#korwin #polityka
  • 7
@Xivid: Tylko zrozum, że poparcia się wcale nie dodają w taki sposób. Na koalicji KORWiN-u z PiS-em straciłyby obie partie - cześć wyborców PiS-u zniechęciłby Korwin, a część wyborców Korwina koalicja z PiS-em. Ale tu w zasadzie nie ma o czym dyskutować, bo taka koalicja jest nierealna. Korwin to polityczny margines - praktycznie od zawsze.
@Xivid: jeszcze parę tygodni temu gdy pisałem, że Korwin będzie miał 3% w wyborach gimbusy wyśmiewały mnie, że się nie znam, widzę zabawa zaczyna się od nowa, do jesieni napompujecie balonik "mamy 15 procent!!!!111" a potem znowu szok i niedowierzanie, jacy Wy jesteście nudni/naiwni
@Xivid: ale ja nie mówię aby gimbusy nie popierały Korwina, na tym polega młodość, że się jest naiwnym i popełnia błędy, mi chodzi o przewidywanie przeszłości, przeanalizuj sobie historię Korwina od początku lat 90 a nie z ostatnich miesięcy to coś może zauważysz