Wpis z mikrobloga

Dziękuję Mireczki za to, że przyliście i zostaliście do końca spektaklu #startrek. To był zaszczyt występować przed Wami wczoraj w Tauron Arenie na #fmf. Szkoda było patrzeć na to, jak cebula wstaje i wychodzi w trakcie napisów, kiedy jeszcze mieliśmy 10 minut śpiewania + suitę z #tommorowland, której to wykonanie było światową premierą tej ścieżki dźwiękowej w wersji live.

Gdybyście się zastanawiali jaki widok jest ze sceny, to wrzucam fotę :)

#zakulisamimuzyki #muzykafilmowa #krakow
Pobierz mattttx - Dziękuję Mireczki za to, że przyliście i zostaliście do końca spektaklu #st...
źródło: comment_d4M46brdAQFzr6aKv7sy97oCAipGsBJ5.jpg
  • 12
suitę z #tommorowland


@mattttx: czy chodzi o instrumentalny motyw "przerywnikowy" pojawiający się w streamie ze słynnego na mirko belgijskiego festiwalu #edm czy coś innego?
szukałem tego dniami i widzę że to prawdopodobnie będzie to ()
@mattttx: Dzięki za wspaniały wieczór :)

Cebula niestety silna w narodzie, to samo było na serialach gdzie ludzie wychodzili jeszcze przed Wikingami ( 20 min do końca ) i na Gladiatorze w zeszłym roku ( wyjścia po napisach 10 min do końca ).

Strasznie mnie to wkurza ale ostatecznie lepiej, żeby sobie takie cebulaki poszły gdzie mają iść niż gdyby miały siedzieć i gadać. Rozwinięcie / uzasadnienie:



@matrixkubas: Co do stroju - w oficjalnej rozpisce "jak się ubrać" był wpisany "strój luźny", zresztą siedź w marynarce/sukience na tych suuuper wygodnych krzesełkach stadionowych. Ja mam wrażenie, że bardzo duża część publiczności nie wiedziała na co się pisze spodziewając się sam nie wiem czego. Tak jak na serialach (strasznie długich, to fakt!) ludzie... spali. Zresztą... bez nich wpływy z biletów byłyby mniejsze, więc pewnie by program na kolejne lata okroili,
@mattttx: Co do stroju ( "Strój nieformalny" wg rozpiski ) czepiam się o to, że już na tym etapie następuje pomyłka - ubierają się na siłownię zamiast na koncert. W krótkich spodenkach stadionowe siodełka są tak samo niewygodne jak w długich, jedyna różnica, że człowiek lepiej wygląda jak już go skurcz złapie :)

Zgadzam się w 100% co do tego, że dobrze że przyszli , w końcu to impreza masowa -
@matrixkubas: Po tym, jak na 10 minut przed wejściem na scenę widziałem tłumy z popcornami, piwami, napojami i zapiekankami straciłem nadzieję ;) Akurat w tym roku film był bardziej przystępny dla młodszych odbiorców (w porównaniu do Gladiatora), dlatego też sądzę, że można to potraktować jak wycieczkę do kina z atrakcjami. Dla mnie, jako śpiewającego liczyło się głównie to, że widziałem po koncercie ucieszone twarze publiczności :)