Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki układajace #puzzle! W #auchan #wola #wolapark (ale w innych może też? nie mam pojęcia) jest bardzo dobry deal na puzzle 1000 kawalków z serii Trefl Velvet, bo tylko 10 zł z groszami - niestety z kolekcji 4 obrazków dostępne są tylko te dwa dolne z obrazka poniżej, czyli trudniejsze :< Ale puzzle mają bardzo fajną teksturę, mięciutkie i pokryte spejcjalnym czymś, co zupełnie nie odbija swiatła. Układanie wieczorem przy lampce jeszcze nigdy nie było tak wygodne :D

W sklepie trefl kosztują prawie 30 zł, na allegro najtaniej widziałem za jakieś 17-18zł, doliczcie do tego wysyłkę, to z oferty robi się wręcz cebuladeals :D
Pobierz yacolek - Mirki i Mirabelki układajace #puzzle! W #auchan #wola #wolapark (ale w inny...
źródło: comment_YjfQz5RRQATcKmX2x6ZQC4IVrEgpbhsE.jpg
  • 16
@yacolek: genialna opcja z tym światłem, szkoda, że mały wybór obrazków. W ogóle trefl z tej serii mało ma. No i puzzle mają nudne kształty. Ostatnio ukladalam clementoni to super różne
@parasolki: @UkradliMiPuzzIe: mirkówny, to przy okazji skorzystam z chwili atencji i zapytam, czy jak dla kogos kto nie ma zbytnio miejsca w domu, a czasem czasu do ukladania puzzli (i wraca potem do nich z doskoku) to czy warto kupic matę do ukladania, chociazby od trefla (ma fajne nadrukowane ramki na różną wielkosc puzzli :3) ? Perspektywa zwinięcia tego i schowania do szafy bardzo mi się podoba, przy tych 1000
parasolki: Nie wiem ile ich jest, nie sledze na biezaco.mialam na mysli, ze zamiast dwoch wzorow w innym sklepie moga miec cztery :P

@yacolek: http://www.taniepuzzle.pl/c/384/puzzle-1000-puzzle-jumbo.html
http://www.taniepuzzle.pl/c/378/puzzle-1000-puzzle-heye.html

Chociaz ceny mnie przerazaja. Sama place maks 3€ za 2000 :P W Polsce byloby to zdecydowanie drogie hobby.

Mam 3 takie maty :D ale bez podzialki. W jedna mam zawiniete dwa obrazki (jeden na drugim) i nie chce mi sie tego kleic. Dwie pozostale leza
Sama mata jest ok, ale jesli pozniej chcesz przelozyc puzzle do ramki albo je zsunac na stol/podloge to jest masa problemu.


@UkradliMiPuzzIe: to akurat nie problem, bo ja jestem tym dziwakiem który rozbija puzzle na pojedyńcze kawałki po ułożeniu i za jakiś czas do nich wraca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czyli mówisz,
@yacolek: kup sobie pleksi albo jakaś deskę na wymiar na 2k elementów. Lepsze niż mata bo można przesuwać np puzzle czy cokolwiek. Mata super ale szorstka. A decha pod łóżko albo na szafę i super c:
Też chciałam mate kupić ale drogi i nie ma jak potem zsunac na antyrame tego czy coś.

@UkradliMiPuzzIe: klejenie puzzli to krzywda. Można w antyrame i będą trzymały a w razie czego można jeszcze
kup sobie pleksi albo jakaś deskę na wymiar na 2k elementów.


@parasolki: taki mobilny stolik - pomysł dobry, ale jednak bardziej podoba mi się wizja zwinięcia tego w niezbyt duży rulon. Oszczedność miejsca przede wszystkim :P No i ponawiam - wlasnie to ze puzzle się nie przesuwają, to dla mnie plus, zdarza mi się z łokcia strzelić w ulozoną część i zrzucic z biurka :D
@yacolek: Matko bosko. Nie ma gdzies uzywanej maty? :D


@parasolki: Tylko, ze ja nienawidze dwa razy ukladac tego samego a i sprzedanie/oddanie puzzli kompletnie nie wchodzi w gre :D Do Ikei mam daleko wiec antyramy sa hurtowo brane ale nigdy na zapas :P
@yacolek: Jak znajdziesz w super cenie to wołaj, może i ja się załapie a nuż okaże się wygodne :P
Też nie układam puzzli na raz szczególnie jak trudne, a do "stolika" koty skaczą i boje sie, że coś się zgubi. :P
@UkradliMiPuzzIe: Czemu nie sprzedajesz? :D
Mi się bardzo mało obrazków podoba do powieszenia więc taki marny mój los :D
Ciekawe czy są gdzieś wypożyczalnie puzzli... Chociaż bałabym się tego dotykać bez rękawiczek. D:
@UkradliMiPuzzIe: @parasolki: ja z czystym sumieniem mogę te Velvet polecić, bardzo przyjemne w dotyku przez co fajnie się je układa+światło się w ogóle od nich nie odbija (irytujące jak wieczorem się układa przy lampce i mało widać ;_;). Szkoda, że nie ma więcej takich puzzli bo świetna sprawa.