Wpis z mikrobloga

@Eau-Rouge: Odpowiem pewnym dowcipem:
"Pewnego dnia Jasiu przychodzi do domu cały podrapany:
– Boże! Jasiu, co ci się stało? – pyta mama.
– Jechałem na rowerku i się wywróciłem.
– Ale rower stoi w garażu, jest zepsuty!
– Pożyczyłem rowerek od Stasia. Jeździłem na żwirówce i wpadłem w poślizg.
– Przecież wczoraj na drogę wylali asfalt!
– No, bo ja jeszcze potem wpadłem w krzaki.
– Ale krzaki wycięli wczoraj wieczorem!
@FeniEnt: Może uważam się za skromnego. :)

Możliwe również, że nie chciałem się niczym chwalić, a jedynie umieścić na wykopie pewną ciekawostkę, która jednak została przyćmiona przez dyskusję na temat gorszych i lepszych form cenzury oraz znaczenia cenzury w dwudziestopierwszowiecznym społeczeństwie informacyjnym. :)

Pozdrawiam.
@sacull: tylko, że to żadna ciekawostka, bo już od bardzo dawna jeśli dostaniesz jakieś odznaczenie (typu duży kaliber właśnie), to expa nalicza jakbyś bitwę miał jako wygraną.
A cenzura to oczywiście śmiech na sali :D
@nieteczasy2: Owszem, lecz nigdy aż tyle aby tak zostawić w tyle pierwszego z przeciwnej i zwycięskiej drużyny. Choć po tym, gdy dwa psiknięcia sprejem w paintcie wzbudziły większe zainteresowanie, żywszą dyskusję i "połapały" więcej plusów wnioskuję, iż może faktycznie zdarza się to bardzo często a ja jestem na tyle słaby, że nie miałem okazji wcześniej tego zaobserwować. :)

Pozdrawiam.
@sacull: Tu chodzi o to, że po prostu cenzura jest śmieszna, bo nie ma ŻADNEGO sensu xD. Powiedz mi, co się stanie, jak poznamy Twój nick w Wocie? Przyjdziemy do Ciebie w nocy i okradniemy? xD I jak żyjesz z tym, że wykopowego nicka nie cenzurujesz? xD
@Emes91: Zamazanie nicka miało za zadanie jedynie zwrócić uwagę na główny cel tego zrzutu ekranu czyli co zostało zrobione a nie kto to zrobił, żadnych innych ukrytych podtekstów, jednakże czynność ta (autocenzura) okazała się dużo bardziej interesującym problemem z tego co widzę. Cóż mogę dodać ... Efekt Streisand jest i działa. :)

Pozdrawiam.
Zamazanie nicka miało za zadanie jedynie zwrócić uwagę na główny cel tego zrzutu ekranu


@sacull: I osiągnąłeś dokładnie przeciwny efekt, cała uwaga została zwrócona na bezsensownie zamazany nick xD