Wpis z mikrobloga

Dzisiaj gadałem z koleżanką o tym jak to założyłem konto na #badoo , ta mnie ostrzegła żebym uważał na "sekretne komentarze" od lasek, bo wystarczy że jakaś idiotka doda mi coś niepochlebnego i wszystkie loszki będą omijać mój profil na kilometr. Przypomina to trochę historie z UK gdzie wystarczy, że jakaś locha oskarży cię o gwałt i idziesz z automatu do kicia. Powiem szczerze, że byłem zaskoczony tym że takie coś w ogóle istnieje. Poszedłem do niej i faktycznie mówiła prawdę. Zastanawia mnie czemu faceci nie mają takiej możliwości, pachnie mi tu #dyskryminacjamezczyzn
Instynkt - Dzisiaj gadałem z koleżanką o tym jak to założyłem konto na #badoo , ta mn...

źródło: comment_zCzxlBRMJqWGKfNIUBFmvr1RpR4lFNSi.jpg

Pobierz
  • 24
@demika: Nie, to nie jest spoko. W ten sposób każdy może oskarżyć każdego o wszystko, bez żadnej możliwości obrony.

Wyobraź sobie taką sytuację: w szkole, na uczelni, w pracy jakiś chłopak Cię podrywał, ale Ty zareagowałaś w jakiś sposób niezgodny z jego oczekiwaniem. A on rozpowiedział w kółko, że na przykład jesteś szmatą i widział jak robisz loda przypadkowemu murzynowi w klubie, albo że ukradłaś mu portfel. Wszyscy tę plotkę słyszeli,