Wpis z mikrobloga

Skad sciagnac Windows 7 i jak to jest pozniej, trzeba jakis aktywator??

Od ladnych paru lat nie musialem instalowac lewego oprogramowania, zawsze uzywalem opcji recovery, ale jestem u znajomych, gdzie sam 5 lat temu wgralem system (bo chcieli miec po polsku) i przez to recovery partycja zostala przypuszczalnie usunieta, prosi o f11 ale nie reaguje, a na dysku nie ma hp managera.

#instalacja #windows #windows7 #oprogramowanie #pomocy #informatycy
  • 8
@kristweety: masz tydzień czy dwa na wpisanie klucza. Gdy tego nie zrobisz, nadal możesz korzystać z nieautoryzowanej wersji, ale masz kilka uprzykrzeń: po uruchomieniu pc wyświetla Ci się komunikat o pirackiej kopii, czarna tapeta z brakiem możliwości zmiany, raz na 15 minut pojawia się komunikat o konieczności kupna windowsa
@BlutaczPLS: Takie cos pamietam i nie chce sie wpier. na mine, bo robie to znajomym, nieogarnietym w temacie. Sa aktywatory, ktore to aktywuja raz na zawsze? Mam jakies 1,5 - 2h, albo dam rade, albo przekladam na kiedy indziej. Co myslicie?
@piotrulos: Mordo, nawet nie wiesz jak mi pomogles. Taki banal, ale bym o tym nie pomyslal. Najlepsze, ze system mogl byc oryginalnie z innego kraju (z tego co wiem nie ma patchy jezykowych w niektorych wersjach), ale klucz zawsze zadziala. Zrobilem wszystko perfect dzisiaj tylko dzieki Tobie, masz u mnie piwo cumplu !!