Wpis z mikrobloga

wincyj razy jeszcze spytaj, wincyj!


@vaxx: Nie płacz. Drugi raz pytam, bo poprzednio pytałem na #nocnazmiana
Wybaczcie, ale czas się kończy, syn nazbierał tego sporo, a jednak zabrakło tych 6 kodów.
Więcej nie będę - jak się nie da, to trudno.
  • Odpowiedz
gdzie te kody są? mam jakieś butelki z kubusia play


@Jestem_Tutaj: Trzeba zerwać plastykową etykietę (wyrzucić do kosza na plastyk). Pod spodem będzie naklejka z jakąś flagą. Zerwać naklejkę, a pod nią jest kolejna naklejka z kodem.
  • Odpowiedz
@mwitbrot: Dobra, jak dla syna, to cofam moje złośliwości. Niestety nie pomogę, gdyż Kubusia nie pijam. Trzymam jednak kciuki by się udało (swoją drogą, jak zabrakło tylko 6 kodów, to marsz do supermarketu i spraw młodemu niespodziankę ;)).
  • Odpowiedz
Dobra, jak dla syna, to cofam moje złośliwości


@vaxx: No chyba nikt nie pomyślał, że facet grubo po trzydziestce marzyłby o torebce na pas z Kubusiem ;)

Trzymam jednak kciuki by się udało (swoją drogą, jak zabrakło tylko 6 kodów, to marsz do supermarketu i spraw młodemu niespodziankę ;))


@vaxx: Dzięki. Niestety jestem w pracy na służbie i nie mogę wyjść.
  • Odpowiedz
To idz kup zgrzewke. Chinski gadżet warty.


@mondzioI: Szczerze mówiąc, to nie bardzo warty. Po prostu pomyślałem, że ktoś może mieć, a w ogóle nie zbierał.
Tak tylko zapytałem. Dziecko rozsądne, więc zrozumie, jeśli się nie uda - wie, że w życiu nie zawsze się udaje.
  • Odpowiedz
@mwitbrot: no nic. Ja to generalnie minus na takie rzeczy.
Dupiane promocje dupianych produktów.

Wziałbys go do jakiegos sadu owocy pozrywać i cos do szamania zrobic,
a nie pchasz go w gówniane akcje marketingowe..
  • Odpowiedz
Ja to generalnie minus na takie rzeczy.

Dupiane promocje dupianych produktów.


@mondzioI: Ja też. Wolałbym to po ludzku kupić, ale się nie da.

Wziałbys go do jakiegos sadu owocy pozrywać i cos do szamania zrobic,

a nie pchasz go w gówniane akcje marketingowe..


@mondzioI: Ależ to nie mój pomysł! Syn sam to wynalazł. Sam zaczął zbierać. W szkole z kolegami porównują, kto już ile ma naklejek z flagami i jakie...
  • Odpowiedz
a ja sie powaznie zastanawiam co z tym począć. Dziecko narazie małe, ale nienawiść do konsumpcjonizmu poważna..


@mondzioI: Nie jest tak źle - nie kupujemy niepotrzebnych dupereli tylko dlatego, że inni kupują. Kubusia i tak pił od czasu do czasu, bo Kubuś znowu jest słodzony po ludzku cukrem, a nie jakimś gównianym syropem glukozowo-fruktozowym, więc to zbieranie trochę tak przy okazji (oczywiście trochę więcej się kupowało z racji zbierania, ale bez
  • Odpowiedz