Wpis z mikrobloga

@Cripex: mi straszne ślady robiła kombinacja metalowe oprawki(full) + szklane fotochromy. Nieco lepiej jest z metalowymi oprawkami bardzo cienkimi z żyłką od dołu + plastiki. Ale lekki ślad mimo wszystko pozostaje.
@Cripex: Nosiłem z 8 lat okulary, może na samym początku miałem zaczerwienione ale potem nic. Miałem lekkie okulary ale nic specjalnego. Natomiast dziadek nosił szklane + grube oprawki i zostawały mu plamy na nosie. Ale skoro mówisz, że też masz lekkie to może rozszerz trochę noski bo może za mocno uwierają.
@3mielu: Przeszedłem na soczewki dopiero za trzecim razem. Trzeba się przyzwyczaić ale zmiana na duży + jak już opanujesz co i jak. Aby się nie zrazić każdemu polecam na początek soczewki j&j te dwutygodniowe. Po kilku miesiącach jak oczy się przyzwyczają to można zmienić na innego producenta i tryb noszenia. Aktualnie chodzę w miesięcznych po 14h dziennie i nie narzekam.
@Cripex: Air Optix Aqua. Ale zdaję sobie sprawę że nie każdemu soczewki pasują. Ja np. w biurze unikam klimatyzacji, w samochodzie również nie lubię. Wieczorem jak siadam do kompa trochę pograć to zawsze ściągam soczewki i zakładam okulary.
@Cripex: Polecam przetestować Acuvue Advance bądź Acuvue OASYS. Mega wygodne, dopiero po użytkowaniu tych soczewek przestałem nosić okulary. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Cripex: ja przed PC siedzę z 12h :D Zobaczymy, mnie wkurza że na lato trzeba kupić drugą parę przeciwsłonecznych korekcyjnych a jak wiadomo te lubią się gubić i niszczyć.