Wpis z mikrobloga

@zychol: kiedyś sprawdzałem, czy można zainstalować klimę do mojego auta. Pytałem się też o ceny i w Łodzi powiedzieli mi, że to jest koszt około 1200-1500 zł + klimatyzacja. Wyszło coś około 3 tysięcy. Darowałem sobie :P
@zychol: to jest 6 gen? Jak coś to mam do sprzedania prawie wszystkie części układanki za 200 zł, brakuje kilku elementów ale to już bym Ci wypisał jakbyś był zainteresowany :) Jakbyś sam podłubał to wyjdzie koło 350-400 zł + napełnienie, a jak komuś zlecał to w zależności od kosztu montażu :)
@pizzabhoy: sam dlubac nie potrafie a szukam w internteach kogos kto moglby mi to ogarnac we wroclawiu ale nie moge zlokalizowac nikogo za bardzo dlatego tutaj pisze...z tego co wiem to 6 gen (1.6 KAT EJ6)
@zychol: tak VI gen. Wrocław dużym miastem jest, na pewno kogoś znajdziesz. Zarejestruj się na civicklub.pl i popytaj to z pewnością dostaniesz dobry kontakt. :) U mnie (Warszawa) za montaż krzyknęli 600 zł ale to jest jeden z droższych mechaników...
@pizzabhoy: no wlasnie moja tez smiga ogolnie bez zarzutow...tylko tej klimy mi brakuje...szczelna ta Twoja? jak znaljde fachure we Wroclawiu ktora mi to zamontuje to sie odezwe Mirku ;)