Wpis z mikrobloga

@Delllay: heh, organizacja powstała dlatego, że animatorami byli w wiekszości faceci, a kobiety były mało widoczne, zadaniem organizacji jest wspieranie kobiet. Na spotkania typu wykłady i tak w większości przychodzą faceci :D każdy może się zarejestrować :)
@Nyana: Od razu powiem że prostej odpowiedzi ode mnie "czy się podobał" nie dostaniesz, ja żyję animacjami ;)

Moim zdaniem to najbardziej pixarowski film jaki do tej pory widziałam. Pixar zawsze skupiał się bardziej na emocjach niż na rozrywce, a Inside Out jest chyba do tej pory szczytem :)
Czuję się trochę związana z postacią dziewczynki, bo też zostałam wyrwana z miejsca które kochałam i musiałam sie przeprowadzić do miasta którego
Pobierz DoubleD - @Nyana: Od razu powiem że prostej odpowiedzi ode mnie "czy się podobał" nie...
źródło: comment_ROOPcohGvgRcarcSCYbyvGynxorDtb7D.jpg
@DoubleD: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) Mi też się podobał, choć nie jest to moja ulubiona animacja od Pixara. Bardziej do mnie przemawia WALL-E i Potwory i Spółka ale może jak zobaczę jeszcze raz to coś się zmieni.
Nie zauważyłam ptaszków! Teraz po prostu muszę obejrzeć jeszcze raz! :D