Wpis z mikrobloga

elo mirasy,
będzie krótka historyjka i interaktywny quiz na końcu.

Dzisiaj jakaś banda #!$%@? lvl 16 spaliła sobie talizmana czy inne gówno w mojej bramie i stwierdzili że będzie git jak zajebią mój rower z klatki schodowej. No i trafiła kosa na kamień bo mam ich #!$%@? mózgowo ryje na monitoringu i nieważne co z rowerem ale postaram się im dosrać. Co ciekawe jeden z nich mieszka (chyba od niedawna) w mojej kamienicy i wyszedł w trakcie odrabiania zadań z wudeżetu przysmażyć z kumplami lufę co skończyło się współudziałem w kradzieży xDDD

Obserwujcie #nalazarskimrejonie bo może coś się rozwinie, a jak nie to może kiedyś mi ten sebix władca wytrychów wpadnie pod samochód to bedo foty jak #!$%@? na rowerze samochodem he he

Załączam trzy stopklatki (bez widocznych facjat):
1.jaranko i narada
2.odjazd
3.wielka ucieczka o kulach xD


#oswiadczenie dla sprawców: Jeśli któryś z was mirkuje to wiecie gdzie odstawić rower, tylko mu napompujcie koła xD

W komentarzach interaktywna gra dla was mireczki (zasady znamy nie jesteśmy na wczasach), wy plusujecie - ja robię:
pastelowy - elo mirasy, 
będzie krótka historyjka i interaktywny quiz na końcu.

D...

źródło: comment_HzvTQaf1K0CMdVV8X7CAZsCCYzxvX7UA.jpg

Pobierz
  • 9
@pastelowy: u mnie #nalazarskimrejonie nie było kamer. Nie było też pałek czy świadków. Sesję miałem, więc często na fajkę wychodziłem. I tak po 20 minutach intensywnego patrzenia się w skrypt wychodzę ponownie, mijam rower, odpalam cigareta i... wtf? Tam nie było roweru, nie było nawet zimnioka, był chłód i śmierć z niedożywienia. Takie jest życie na tej dzielnicy. Bez U-locka nie wjeżdżaj. ()
@Berni111: przez rok pracowałam na łazarskim (w różnych godzinach, najczęściej od rana, zdarzało się też do późnego wieczora) i jeszcze mi się nie udało zobaczyć takiej akcji, jedyne co, to jakieś karyny groziły mi pobiciem z do dziś nieświadomego mi powodu. Za to jak rzuciłam pracę i zmieniłam mieszkanie, to od razu skroili mnie z niebieskim z kołpaków na innym osiedlu :c