Wpis z mikrobloga

@Spaceman_: @vitalic_stamina: @Internet_the_explorer: @LibertyPrime: Widzę, że Petru chce wypełnić nisze Antysystemowców-Inteligentów. Kukiz jest teraz na topie jako antysystemowiec ale nie oszukujmy się - prosty z niego chłop. O wielu rzeczach pojęcia nie ma i nawet sam to przyznaje. I teraz mamy takiego Petru, który też jest niby antysystemowcem, ale innego kalibru. Taki inteligent, który dużo w życiu osiągnął. Wnioski wyciągnijcie sami.
  • Odpowiedz
@lifapek: Stwierdził że jest teraz moda na antysystemowców i to easy way żeby wejść do sejmu i się nachapać? Dobre wnioski wyciągnąłem sam? Chwila w której się pojawił śmierdzi gorzej ja trupy w szafie Komorowskiego.
  • Odpowiedz
@syjam007: Doczytaj zdanie do końca - doświadczeniem i dorobkiem ZAWODOWYM a nie politycznym. Zdaje się, że czytanie ze zrozumieniem to na teście gimnazjalnym już sprawdzają... za ile go masz?
  • Odpowiedz
@Maly: a tak serio, już nie chce schodzić na poziom docinek personalnych, bo nie o to chodzi, czy uważasz, że w jego, a moze i nie jego, ale sygnowanym jego nazwiskiem projekcie nie będzie doświadczonych polityków?
  • Odpowiedz
@Maly: że będą ludzie z doświadczeniem zawodowym, rozumianym jako brak związków z polityką - ludzie biznesu, ekonomiści, CAS, czy cokolwiek takiego? uważasz, że nie będzie to jednak miły przytułek dla ludzi jednak z bogatą przeszłością polityczną? Uważasz, że powierzyłby budowanie czegokolwiek komukolwiek bez doświadczenia i wiedzy na temat realiów polskiej polityki, czyli z doświadczeniem wyłącznie zawodowym? ja w to wątpię - stąd mój wpis.
  • Odpowiedz
@Maly: i tak na deser, w żadnym wypadku nie odnosiłem się w pierwszym wpisie do doświadczenia zawodowego czy politycznego. Z założenia, wg mnie "coś nowego" wyklucza się z "doświadczeniem". Bez względu czego by to dotyczyło. Przynajmniej w tym kontekście. Więcej spokoju na przyszłość. Nikt się nie chce kłócić, tylko na spokojnie wymieniać się argumentami. Szczęść Boże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz