Wpis z mikrobloga

Nie dość, że wczoraj zasnąć nie mogłam do 2 w nocy, to dzisiaj o 7 obudziło mnie SŁOŃCE, które zawzięcie waliło mi po gałach, a moje cudowne, zielone rolety nie są w stanie go zatrzymać. O 7:30 dzwoni do mnie telefon, patrzę a tu "Gadzi Bastion Alarm".

#!$%@?ŚWŁAMUJEMISIĘDOSKLEPUICHCEZABRAĆMOJEMALEŃSTWA!!!!!!!111111111111111

Wybiegam z łóżka, na tyłek wciągam krótkie spodenki, na nogi tenisówki i biegnę, I MUST GO, MY PLANET NEEDS ME, te sprawy. Gadmobil, gaz do dechy, dojeżdżam do sklepu, a tam WYJE. WYJE JAK WARIAT. Patrzę na bramkę - zamknięta, na drzwi jedne i drugie - zamknięte. Kraty, kłódki, zamki, wszystko działa. Odalarmowywuję, otwieram, wchodzę do środka, a tam wszystko sobie smacznie śpi. Poza jeżem, który stoi na środku sklepu i paczy na mnie... Paczy na mnie, jak niewiniątko, co złego to nie ja, ej even, wyłącz to głośne cholerstwo, bo gady pobudzisz...


Czas reakcji od momentu telefonu, do dojazdu do sklepu - 3 minut. REKORD WSZECHŚWIATA

Bonusowo dorzucę filmik z tym nygusem. Kilka dni temu nagrany. Normalnie nie dostaje mącznika w ogóle, ale raz na jakiś czas można ;)

Fanpage - Strona - Allegro

#wtf #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Nie dość, że wczoraj zasnąć nie mogłam do 2 w nocy, to dzisiaj o 7 obudził...
  • 70